Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 15 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 144

Temat: MILICYJNE MANEWRY- zapraszam do solidnej lektury

Polter...obudź się była zmiana ustrojowa...teraz mamy policję...milicje to może na białorusi znajdziesz
    To niezwykłe, jak można kłamać, przyznając sobie rację.

Jean-Paul Sartre

Cytat Napisał polter Zobacz post
    Nie wiem co to ten "stonoga"
    Dlaczego policję nazywasz milicją? To maniera Stonogi, który swoją drogą jest wspomniany w artykule.

Nie mam tyle czasu co wy, żeby śledzić pierdoły na necie.
    Hehe, stara śpiewka. Dlatego właśnie od czasu do czasu wrzucasz jakiś artykuł zawsze z wp.pl, jedynego niezależnego medium informacyjnego i próbujesz nawrócić tępy naród, a w przypadku próby dyskusji zapraszasz do samodzielnego myślenia

Milicja znowu w natarciu na obywatela. Jest jeszcze gorzej bo pojawiło sie mnóstwo innych służb które tez cie mogą nękać....
    Mnóstwo jakich innych służb się pojawiło i kiedy?

- - - Dopisano - - -

Polter a tak z ciekawości, Ty też jp120 i chwdp?
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

JP na 95% bo troche sie boje

- - - Dopisano - - -

A tak serio łebki jp a jak ich okradną albo pobiją to zaraz na tą znienawidzoną policje lecą...mało jest takich prawdziwych z krwi i kości antypolicyjnych ludzi

Jean-Paul Sartre

- - - Dopisano - - -

Prawda ceuer, prawda..
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

A jak w temacie to policjanci nie powinni być rozliczani z wystawianych mandatów, skoro nie ma podstaw do wystawienia nie ma podejmowania interwencji bo nie ma takiej potrzeby to po co jak sie źle nie dzieje...policja ma służyć obywatelom a nie ich piętnować...nie widze celu ganiania ludzi po ulicach za jointy czy za nieprawidłowe parkowanie kierowców pod blokami

Jean-Paul Sartre

Cytat Napisał dyszol Zobacz post
    Dla mnie stonoga to obecnie bardzo niejednoznaczna postac, choc nie ukrywam, ze sledze go od poczatku i zdecydowwnie mi imponowal.
    A ja go wprost nie lubię, moi zdaniem to cwaniak, który większość rzeczy robi pod publiczkę. Uważam jednak, że w takich sprawach nie należy kierować się uprzedzeniami i odczuciami na temat danej osoby.

Cytat Napisał ceuer Zobacz post
    A tak serio łebki jp a jak ich okradną albo pobiją to zaraz na tą znienawidzoną policje lecą...mało jest takich prawdziwych z krwi i kości antypolicyjnych ludzi
    A gdzie mają lecieć i co ma piernik do wiatraka?

Uważasz ceuer, że ktoś, kto domaga się, żeby policja przestrzegała prawa i służyła obywatelom, a nie nękała ich jest antypolicyjny?

- - - Dopisano - - -

Pogląd, że policjantom wszystko wolno bo nas chronią to naczelny argument tzw. gimbazy, myślałem, że jesteś mądrzejszy
    Ostatnio edytowane przez Malkontent ; 05-04-2015 o 10:24
    Kto zbyt często ma słuszność, ma dużo wrogów

Cytat Napisał ceuer Zobacz post
    nie widze celu ganiania ludzi po ulicach za jointy czy za nieprawidłowe parkowanie kierowców pod blokami
    Cel jest jeden - praworządność. Jakby na to patrzeć subiektywnie to Ty nie widzisz sensu ganiania za jointem, a bandzior nie widzi sensu ganiania za nim i jego rozpoerduchą. W tym przypadku obaj nie macie racji bo prawo jasno mówi czego nie wolno. W tym przypadku należy zmienić prawo ale to nie robota policji, tylko ustawodawców

Dyszol, a masowe łapankami wszystkich, którzy się nawiną, bo może ktoś akurat będzie miał jointa, albo promile we krwi, albo jakiś inny zakazany przedmiot też popierasz?
    Ostatnio edytowane przez Malkontent ; 05-04-2015 o 10:34

Ale jakie masowe łapanki? Kiboli na przykład? Popieram. Promile we krwi popieram. Zakazany przedmiot jakiego typu? W jakich okolicznościach? Komu?

Malkontent powiedz szczerze ile razy w życiu spotkałeś się z masową łapanką albo zatrzymaniem z podejrzeniem o posiadanie zakazanego przedmiotu? Ja nigdy, a jak już słyszę że coś takiego miało miejsce to dotyczy to głównie osiedlowej gimbazy która łazi po nocach i szkryfie po przystankach, wybija okna, a jak ją złapią to wszyscy są oburzeni bo to jeszcze małe i niewinne dzieci. Przykładów mnóstwo można szukać u Stonogi. Praktycznie każdy tam temat dotyczy jakiegoś młodego recydywisty, ale debile podłapują temat bo yebanie policji jest takie kozackie.

To, że Ty się nie spotkałeś nie znaczy, ze takich przypadków nie ma.

Jeżeli chodzi o łapanki to najbardziej znaną łapanką są masowe kontrole alkomatem. Nie jest też żadną tajemnicą, że po ulicach większych miast, urządzają sobie łapanki policyjni tajniacy (szczególnie nocą). Wystarczy, ze krzywo się uśmiechniesz, masz bluzę z kapturem, wieziesz autem kumpli, itp. i już masz trzepanko... tak powinno być? Ja sam, z racji tego, że lubię nocą pospacerować sobie po mieście, bywałem legitymowany i przeszukiwany bo akurat znalazłem się w zasięgu wzroku jakiego patrolu.

W normalnym kraju powinieneś być wylegitymowany i przeszukany tylko i wyłącznie wtedy, kiedy popełniłeś jakieś wykroczenie, przestępstwo, lub są jakieś inne uzasadnione podstawy, konkretne podstawy, a nie jakieś widzi mi się policjanta.

- - - Dopisano - - -

No niestety... prawda jest taka, że policjant w Polsce kojarzy się z opresją i mandatami, w cywilizowanych krajach jeżeli masz jakiś problem pierwsze co robisz to zwracasz się do policjanta z prośbą o pomoc. W Polsce każdy od policjanta trzyma się z daleka bo nigdy nic dobrego z kontaktu z nim nie wynika.

Uprawnienia