Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 30

Temat: Wypożyczalnia DVD

Wypożyczalnia DVD

VideoWorld wykończył małe wypożyczalnie video w naszym mieście - teraz sam zlikwidował cieszyńską placówkę :/
    Czy w Cieszynie jest jakaś czynna video wypożyczalnia ?

Jestem tu, stela
    Chyba nie ma
    Była kiedyś wypożyczalnia, na bocznej Szersznika, tam na przeciwko hotelu Jeleń, koło Alchemii Smaku, ale też już jej zdaje się nie ma...

a jaki film trzeba? może mam

- - - Dopisano - - -

3 zł.za dobę

Cieszyn
    Wpisów
    6
    Internet i wynalazki typu VOD wykończyły wypożyczalnie. Świat idzie do przodu. Powoli, ale do przodu.

Cieszyn
    Wpisów
    2
    I tu się z Tobą zgadzam. Po co wypożyczać jak można ściągnąć z internetu
    Boze mój, Boze mój, dej mi takom zonke
    ej, coby mi warzyła na obiod warzonke!

Wypożyczalnie padają, jedna po drugiej. Internet wykańcza wszystko.

Obarczanie winą sieci internetowej jest dziecinne. W dzisiejszych czasach posiadanie internetu do 10Mbit i komputera który otworzy film na ekranie to standard. Wystarczy umieć z tego korzystać.
    Do autora postu siadam za kompem 30-60min i mam film z neta jaki chce i mam to w cenie internetu. Musiałbym być masochistą aby iść przez pół miasta żeby pożyczyć płytę dbać aby mi jej ktoś nie ukradł pies nie zjadł dzieci nie zniszczyły a ja nie zgubił. Po czym na gwałt oglądać to co na niej jest nagrane. Na końcu stwierdzić że film nie był wart tych 3 złotych. I mając to w świadomości iść znowu przez pół miasta tracąc na to 20 min swego życia aby ją oddać
    Ostatnio edytowane przez gallus ; 02-05-2015 o 18:30

Kawiarenki internetowe tez znikły po tym jak internet zagościł w każdym domu. Kiedyś ludzi na koniach jeździli później parowozami teraz samochodami na paliwa ciekłe za 10lat na energię elektryczną. 20lat temu były pieluchy mamy traciły pół dnia na pranie dziś są pampersy zawijam i wrzucasz. W 3min.

Cytat Napisał gallus Zobacz post
    Obarczanie winą sieci internetowej jest dziecinne. W dzisiejszych czasach posiadanie internetu do 10Mbit i komputera który otworzy film na ekranie to standard. Wystarczy umieć z tego korzystać.
    Do autora postu siadam za kompem 30-60min i mam film z neta jaki chce i mam to w cenie internetu. Musiałbym być masochistą aby iść przez pół miasta żeby pożyczyć płytę dbać aby mi jej ktoś nie ukradł pies nie zjadł dzieci nie zniszczyły a ja nie zgubił. Po czym na gwałt oglądać to co na niej jest nagrane. Na końcu stwierdzić że film nie był wart tych 3 złotych. I mając to w świadomości iść znowu przez pół miasta tracąc na to 20 min swego życia aby ją oddać
    Nie masz w cenie internetu tylko ordynarnie piracisz i co najgorsze wydaje Ci sie, ze absolutnie nic zlego nie robisz. Przerażające.
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Cytat Napisał dyszol Zobacz post
    Nie masz w cenie internetu tylko ordynarnie piracisz i co najgorsze wydaje Ci sie, ze absolutnie nic zlego nie robisz. Przerażające.
    Dyszoł , nie bydź taki prawiczek i nie godej że ni mosz nic na sumiyniu
    Ostatnio edytowane przez 4ever ; 03-05-2015 o 10:40
    Nie karmię trolli !

Uprawnienia