Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 30

Temat: Wypożyczalnia DVD

Pewnie, że mam ale to powyżej to są porażające bzdury chama.
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

bo ja wiem , wszędzie mnie pełno
    Samo kopiowanie jest piractwem sieciowym , ale jak ktoś obejrzy jakiś dostępny film , to raczej nie takie wielkie przestępstwo

Jest kwantek, jest. Filmow czy muzy nie robi sie dla zabicia nudow tylko to jest praca. Piracenie to jak powiedziec "fajny zrobiles film ale ja za niego nie zaplace, wole go miec za darmo czyli ukrasc".
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

bo ja wiem , wszędzie mnie pełno
    Wiesz ,zgadzam się z Tobą . Może ja patrze w ten sposób , że skoro nie kopiuje i nie rozpowszechniam więc nie kradnę , mimo wszystko korzystam z dóbr sieci . Mam również świadomość tego ze ktoś ma własny wkład finansowy i prace nad zrobieniem czegoś i korzystam z tego za friko .

Prawa autorskie ........ to podstawa .

Niech likwidują te strony internetowe i serwery które udostępniają filmy a nie idąc najprostszą drogą dobierają się do niewinnego "Kowalskiego". Należy likwidować źródła powstawania pożarów a nie gasić tylko pożary.
    Nie karmię trolli !

Cytat Napisał 4ever Zobacz post
    Niech likwidują te strony internetowe i serwery które udostępniają filmy a nie idąc najprostszą drogą dobierają się do niewinnego "Kowalskiego". Należy likwidować źródła powstawania pożarów a nie gasić tylko pożary.
    Z jednej strony się zgodzę z likwidowaniem stron ale z drugiej Kowalski absolutnie nie jest niewinny. Nieznajomość prawa w najlepszym wypadku, albo co gorsza zasłanianie się zbyt dostępną "pokusą" absolutnie nie są usprawiedliwieniem dla przestępstw Kowalskiego.
    A więc pożary w postaci stron to jedno, ale paliwem do ich utrzymywania jest brak świadomości, buta lub wygodnictwo pozbawionych świadomości polaków o włożonych w utwory pracy, czasie i pieniędzach autorów.

Najgorsza jest ta butność Polaków w całym tym zagadnieniu bo nam się wydaje że się należy. Nauczeni kombinować szukamy najtańszych (tutaj darmowych) rozwiązań w świecie gdzie na każdym kroku okrada nas system, a przez właśnie to działanie powielamy patologię systemu i sami stajemy się złodziejami. No ale system to tak naprawdę my, jednak to już temat na inną opowieść

Dyszołku, tak samo przedstawia się sytuacja z kopiowaniem płyt CD i DVD.

Firmy wymyślają programy do kopiowania, kopiarki, puste płyty i to wszystko możesz legalnie nabyć ale nie wolno Ci kopiować a jak "Kowalski" zostanie złapany na kopiowaniu to zostanie ukarany. Jak tego nie wolno robić to niech tego nie sprzedają ale z tego nie zrezygnują bo na tym robią kokosowe interesy i to nie tylko na sprzedaży tego sprzętu ale także na karaniu Kowalskich i nie tylko bo Helmutów, Georgów też.
    Nie karmię trolli !

Sprowadzasz to do absurdu. Programy do kopiowania płyt dvd itd nie są tworzone po to, żeby piracić filmy.. Puste płyty nie sa produkowane po to, żeby nagrywać na nie piracone filmy. Tak samo noże kuchenne nie są tworzone po to, żeby nimi zabijać innych ludzi, a jednak znajdują one zastosowanie przy okazji przestępstw.
    Poza tym programy do kopiowania.. Przecież one też są piracone

Wiedziałem że to napiszesz, oczywiście wszystko to jest produkowane dla backup i tworzenia samemu płyt, ale niech wyłączą z tego funkcje kopiowania płyt, niech postawią przed sądem szwajcarskiego twórce Clone CD i Clone DVD itd. dlaczego tego nie zrobili, przecież mieli go jak na talerzu zanim uciekł na wyspe Antigua.
    Nero czy WinOnCd, nie są piracone, to dzieła legalnych firm Roxio i Ahead.
    Ostatnio edytowane przez 4ever ; 04-05-2015 o 10:27 Powód: zima
    Nie karmię trolli !

ale niech wyłączą z tego funkcje kopiowania płyt
    Dlaczego? Przecież to nie piractwo.

niech postawią przed sądem szwajcarskiego twórce Clone CD i Clone DVD itd. dlaczego tego nie zrobili, przecież mieli go jak na talerzu zanim uciekł na wyspe Antigua.
    Idąc tym tokiem rozumowania należałoby pozamykać wszystkich producentów noży kuchennych, kluczy do kół, rowerów, proszków do prania i pił mechanicznych jako producentów potencjalnych narzędzi zbrodni

Nero czy WinOnCd, nie są piracone, to dzieła legalnych firm Roxio i Ahead.
    Wszystko co jest płatne jest piracone, przecież sam o tym doskonale wiesz

Uprawnienia