Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30

Temat: Wypożyczalnia DVD

Dyszołku , nie godej zy mnóm tak jak z tym jednym co go tu tymczasowo ni ma .
    Nie karmię trolli !

Przyznej że nie wiesz co powiedzieć
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Dyszołku nie prowokuj, dyć je na forum spokój
    Nie karmię trolli !

Ten cham chciałby wam powiedzieć ze w internecie działają strony typu Onet VOD Gdzie można za darmo oglądać filmy. (czyli kosztuje cie tyle co za internet) I jest to w pełni Legalne Prawa autorskie są zachowane. Wiec proszę się ogarnąć.... I tego pana panią co mnie od chamów wyzywa czyli mam rozumieć ze masz legalna windę legalnego Office nie oglądasz żadnego filmiku ściągnięte go z neta mp3 tez nic nie słuchasz. ? Winrara tez nie używasz.
    A na koniec na YT tez są filmy i seriale i co to tez nielegalne według was świetszych od papieża.

Piszesz o vod z ograniczonym repertuarem ale wcześniej w 30-60 minut ściągałeś dowolny film, bo ściągnięcie w takim czasie zapewnia Ci 10mb internet. Stary naprawdę, nie brnij na siłę z zaparte. Chyba że ja Ciebie źle zrozumiałem, w takim przypadku przepraszam. A jak nie to wybitnie nie przepraszam.

Cytat Napisał gallus Zobacz post
    A na koniec na YT tez są filmy i seriale i co to tez nielegalne według was świetszych od papieża.
    Jeśli naruszają prawo autorskie to są nielegalne
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Jeśli ktoś zwróci się do Yt ze jego prawa a. Są naruszone to materiał jest blokowany. Zbyt dosłownie bierzesz moje słowa o dowolnych filmach. Czy VOD czy klasyczna wypożyczalnia DVD nie posiada 100% kinematografii nawet w internecie nie ma wszystkiego. Oglądanie filmu przy pomocy VOD to tez ściąganie/pobieranie filmu.
    Dla ciebie ściąganie = piractwo i złodziejstwo.
    Co do tych 30-60 miałem na myśli czas na odnalezienie filmu przeczytaniu kilku opisów. Ogarnięcia tytułów na filmie.pl i zrenderowanie początku filmu żeby nie zacinało. Ty też idziesz w zaparte ze jesteś krystaliczny i nieskazitelny choć dobrze wiemy ze tak nie jest.

Czy jestem krystaliczny tego jeszcze nie wiesz ale tak generalnie to przeprosiłem za błędną interpretację skoro nic nie piracisz

Pracowałem z komputerami 3lat i jeszcze nie spotkałem nigdy osoby krystalicznej pod względem LEGALNOSCI OPROGRAMOWANIA I DANYCH. Nie odbieraj tego jako atak. I nie nazywaj ludzi chamami po jednym poście. tyle ode mnie.

Ja pracowałem jako elektryk w sklepie z filmami DVD. Tam widziałem same legalne oprogramowanie, ale wśród moich znajomych nigdy.

bo ja wiem , wszędzie mnie pełno
    Elektryk w takiej branży ?

Uprawnienia