Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 51

Temat: Ikze

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Cytat Napisał moonia Zobacz post
    Możesz wskazać osobę, która kasę dostanie.
    Dzięki.
    Ale sam się zaopiekuję moją kasą nie lubię ''złodziei''

- - - Dopisano - - -

Jak mi nie wyjdzie to przecież rząd jest naszym opiekunem, zawsze przed wyborami mi to przypominają
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cieszyn
    Wpisów
    2
    Cytat Napisał wisiketa Zobacz post
    -...Ja będę im płacił a oni trzy razy do roku będą się wczasować za moją kasę, wolę sam sobie zainwestować

....i tu się całkowicie z Tobą zgadzam. Wszelkie nadwyżki i oszczędności należy dawać do.....skarpety. Żadne banki, żadne fundusze inwestycyjne. To jest dobre na krótki okres czasu, ale nie na 10 czy 20 lat nie Ja tak później zrobiłem ( o czym wcześniej pisałem) i dzięki temu zwiedziłem i zwiedzam prawie cały świat. Stać mnie na wszystko oczywiście mądrze gospodarując swoim kapitałem. Stać mnie-jak to napisałem na wszystko- ale muszę uważać z kasą by mi starczyło do setki. Potem będę liczył na ZUS.
    Ostatnio edytowane przez jan_122 ; 14-04-2015 o 19:50
    Boze mój, Boze mój, dej mi takom zonke
    ej, coby mi warzyła na obiod warzonke!

Cytat Napisał jan_122 Zobacz post
    Wszelkie nadwyżki i oszczędności należy dawać do.....skarpety.
    W skarpecie mogą się zaśmierdnąć

Nadwyżki najlepiej inwestować w takie instrumenty, z których w każdej chwili (w ciągu kilku miesięcy) można pieniądze wypłacić bez żadnych kar i zbędnych prowizji. Wtedy zawsze pieniądze są pod ręką jak coś niespodziewanego wypadnie, albo można je zainwestować w coś bardziej opłacalnego.

Cieszyn
    Wpisów
    2
    W skarpecie mogą się zaśmierdnąć

Nadwyżki najlepiej inwestować w takie instrumenty, z których w każdej chwili (w ciągu kilku miesięcy) można pieniądze wypłacić bez żadnych kar i zbędnych prowizji.

Jaka Ty jesteś łatwowierna. Popytaj znajomych, którzy zainwestowali w Skandii, Amplico, w Nationale Nederlanden i w innych funduszach jak na tym wyszli. W ciągu kilku miesięcy może się wiele zdarzyć a poza tym powinnaś znać to przysłowie:--- pecunia non olet.
    Ja już tam wolę śmierdzącą skarpetę .

- - - Dopisano - - -

Właśnie przed chwilą odebrałem pocztę od Ampliko, którzy- dla zmylenia przeciwnika- teraz nazywają się MetLife. Oszczędzając i wpłacając na ich konto przez 20 lat swoje oszczędności zarobiłem.......może ktoś zgadnie ile.

Jeśli się komuś uda mniej więcej określić sumę zysku to deklaruję tutaj z ręką na sercu ,że przekażę mu tę kwotę na jego konto. Chcę tylko powiedzieć, że kwota ta nie zaspokoi osób które chciały by wyjechać na Bahamy czy Wyspy Kanaryjskie. Czekam do godz. 18.00.

Nikogo nie namawiam ani sama nigdy nie byłam w żadnym funduszu. Od razu mi się nie spodobały. Dlaczego mam komuś powierzać pieniądze jak sama potrafię lepiej je pomnożyć. Zamiast w funduszach nadwyżki lokuję na lokatach w bankach (nie w parabankach ani w SKOKach) a za część kupuję i sprzedaję akcje na GPW. Zyski nieporównywalnie wyższe niż w funduszach, proste i jasne zasady. A najważniejsze, że jakby mnie kiedyś przycisnęło, to w każdej chwili część oszczędności mogę wykorzystać.
    Gdybym trzymała w skarpecie to byłoby tego co kot napłakał

A co do Twoich oszczędności w Amplico, to nie napisałeś po ile wpłacałeś. Ale założę się, że roczne odsetki nie przekroczyły 10%.

Cieszyn
    Wpisów
    2
    ...A co do Twoich oszczędności w Amplico, to nie napisałeś po ile wpłacałeś. Ale założę się, że roczne odsetki nie przekroczyły 10%.
    Napisałem, że 20 lat temu obiecywali miliony. Proszę Cię bardzo, byś przeczytała mój wczorajszy wpis z godz. 18.34. Podaj kwotę a jeśli będziesz najbliżej to Ci ją prześlę. Po prostu taki mam kaprys.

100zł więcej?
    Mam nadzieję, że przynajmniej odzyskałeś to co wpłaciłeś.

Cieszyn
    Wpisów
    2
    Troszkę za mało ale jak inna osoba się nie zgłosi to za 6 min. wygrasz i cała kwota mojego zysku która zostanie przelana na Twoje konto,

Moonia, podbij, bo ja zagłosuje . A jest też tak jak w oku - fura ?
    Nie karmię trolli !

Nie pisałeś jakie składki płaciłeś. Bez tego trudno ocenić.

Przyjmując, że wpłaty po 100zł miesięcznie to przez 20lat uzbierałoby się 24000zł samego wkładu. Żeby Amplico nie mówiło,że nic nie dało to myślę, że te min. 1200zł wiecej powinno dać.

- - - Dopisano - - -

W Banku przy takich samych założeniach powinno być co najmniej 12000zł odsetek.

Uprawnienia