Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 29

Temat: Koryto . Takie jedzenie dla gości

Ja miałam ze 3 razy z Nowej i też było git

Odświerzenie tematu...

Witam, chciałbym trochę odświeżyć temat, ponieważ poszukuję koryta na imprezę, około 20 osób, i prosiłbym o jakieś opinie na temat koryt ze skoczowa, lub okolic. Gdzie jest najsmaczniejsze, i czy jest wystarczająca ilość mięs, czy dodają jakieś dodatki typu kapusta, ziemniaki? Ma ktoś jakieś świeże doświadczenia w tym temacie?

krilady.
    Guest
    Nie wiem jak blisko ze Skocz jest do Chybia, ale dalej polecam ze Smakosza, są tam dodatki:kapusta, ziemniaki, nie pamiętam co jeszcze, ale jest naprawdę pyszne i jak dla mnie duże

moga prywatnie zorganizować tanio z dowozem

Tu i Tam ...
    Wpisów
    2
    Racja w Cieszynie z Zielonego Wzgórza <mniam>

Smaczne koryta mieli też z Nierodzimiu, tylko nie wiem jak to się teraz nazywa Zajazd czy Chata nad Wisłą? Było dużo smacznego mięska

Restauracja nad Wisłą...

A czy ma ktoś jakieś doświadczenia z korytami z Restauracji na Wisłą w Skoczowie?

Ja natomiast serdecznie polecam Firmę cateringową DANA, niedawno otworzyli restaurację w ustroniu o takiej samej nazwie

Jedzenie bardzo dobre, zawsze cipłe i naprawdę duże porcje jako dodatki oczywiście kapustka zasmarzana, ziemniaki opiekane i smalec. Na Wiśle jest to najlepsza firma cateringowa i z tego co wiem bardzo dużo ludzi zachwala (zreszą my na nich trafiliśmy też z polecenia i rówież polecamy!). A no i dowozy mają gratis do klienta

My korzystaliśmy z ich oferty ze strony www.dana-wisla.eu (menu po prawej stronie).

Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez spider_wisla ; 12-11-2012 o 19:55 Powód: błąd ortograficzny

No więc proszę o najbardziej hiper-git koryta z Cieszyna i okolic.
    Rozważam Żarełko i Zielone Wzgórze. Coś jeszcze polecacie?

Spamu nie czytam

Ja byłem na kilku imprezach gdzie koryta były z pizzerii Verona w Ustroniu (koło komisariatu). Mi smakowały i wiem ze można się dogadać co ma się w nim znaleźć. Cenowo praktycznie jak reszta.

Uprawnienia