Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: fryzura ślubna fryzjer z dojazdem do domu

fryzura ślubna fryzjer z dojazdem do domu

Hej!

Szukam fryzjerki z okolicy, która robi fryzury i upięcia ślubne z dojazdem do klienta. Takie ładne i trwałe

Ślub będzie 16.05.2015, a dojazd potrzebny do Brzezówki w gminie Hażlach.

Pisałam już wcześniej w innym wątku, ale tam same chłopy odpisywały, a ja bym tak wolała żeby jakieś babki poleciły mi fryzjera z własnego doświadczenia
    Najbardziej podobają mi sie fryzury z elementem warkocza. Wie ktoś coś? A może jakaś fryzjerka odezwie sie do mnie.

Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Naethalee ; 13-04-2015 o 23:41

Polecam Panią Marlenę z salonu Gnatyshyn, znajdującego się w Warszawie przy al. KEN 36A. Bardzo kreatywna i pomysłowa fryzjerka, a przy tym świetnie zna się na koloryzacji.

Z Brzezówki chyba jest pani Ramona Jagieła.

Cytat Napisał papinka Zobacz post
    Polecam Panią Marlenę z salonu Gnatyshyn, znajdującego się w Warszawie przy al. KEN 36A. Bardzo kreatywna i pomysłowa fryzjerka, a przy tym świetnie zna się na koloryzacji.
    Odzywam się po czasie
    Brzezówka to województwo Śląskie, do Warszawy trochę daleko.

Jest już dawno po moim ślubie, a fryzurę robiła mi Pani (nie pamiętam imienia) z salonu Prestiż z Cieszyna.
    Niestety nie polecam. Fryzura była nieestetyczna, raczej chaotyczna i kompletnie się rozpadła w trakcie wesela. Kompletna porażka.

W każdym razie może nie zamykajmy tego tematu, dobre rady dla innych pań młodych z gminy Hażlach pewnie się przydadzą

Pozdrawiam.

Uprawnienia