Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 59 z 59

Temat: Bawialnia

Zostało kilka wolnych miejsc w projekcie. Zajęcia są bezpłatne, serdecznie zapraszamy:
    Klub BAWIALNIA otrzymał grant na realizację naszego projektu "Naucz się bawić!". Niebawem ruszamy z inicjatywą! W programie m.in. akcja "Aktywna piaskownica" - cotygodniowe zabawy z maluszkami na placu zabaw, ciekawe warsztaty z maluszkami + pyszny poczęstunek. Z serii coś dla mam: warsztaty z Panią psycholog Grażyną Serwan-Pogodą, spotkania z ratownikiem medycznym, dietetykiem oraz fizjoterapeutą. Serdecznie zachęcamy do zapisów.

Zapisy na: klub.bawialnia@wp.pl

Zapraszamy
    Attached Images Attached Images

Zapraszamy jutro na 9 do WSB na warsztaty z logopedą

no i standardowo dziś na 16 do Bawialni

Zapraszamy

A jak teraz w okresie letnim z frekwencją? Ciągle tyle mam przychodzi na spotkania czy przez wyjazdy na wakacje jest ich trochę mniej?

Cytat Napisał nuova vita Zobacz post
    A jak teraz w okresie letnim z frekwencją? Ciągle tyle mam przychodzi na spotkania czy przez wyjazdy na wakacje jest ich trochę mniej?
    jest różnie
    raz więcej raz mniej

najlepszą frekwencją cieszą się zajęcia w Aktywnej Piaskownicy, ze względu na fakt, że odbywają się one na różnych placach zabaw w mieście
    Korzystają wszystkie dzieci, które akurat są na placu zabaw

Cały czas zapraszamy na zajęcia do nas

https://www.facebook.com/KlubBawialnia/timeline

Gratuluję pomysłowości i zapału dziewczęta .

zapraszamy na piknik do Dębowca

Uprawnienia