Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 59

Temat: Bawialnia

To się rozrasta w szybkim tempie

Cytat Napisał nuova vita Zobacz post
    To się rozrasta w szybkim tempie
    A tylko takie godziny wchodza w gre tj.od 16 ?

można przyjść w każdym momencie, byleby między 16 a 18. wiadomo, że z dziećmi to różnie bywa. mój ostatnio spał to przyszliśmy później.

Cytat Napisał Sjokolade Zobacz post
    można przyjść w każdym momencie, byleby między 16 a 18. wiadomo, że z dziećmi to różnie bywa. mój ostatnio spał to przyszliśmy później.
    Moja spi od 16 do 18 ;-)

Cytat Napisał jeryzelka Zobacz post
    Moja spi od 16 do 18 ;-)
    To o której zasypia jak budzi się o 18?

Ja też się wybieram Super pomysł z tymi spotkaniami

Cytat Napisał Szamankaa Zobacz post
    To o której zasypia jak budzi się o 18?

Ja też się wybieram Super pomysł z tymi spotkaniami
    Przed 22, a spi do 8..
    nie boicie sie,ze w takim skupisku dzieciakow sa rozne wirusy,choroby..a jednak dzieciaki male

w żłobku/przedszkolu też są wirusy. stawiamy na rozwagę mam, że z chorym dzieckiem nie przyjdą.

(jak mi mój śpi po południu to budzę go ok. 17.30, żeby mi usnął potem. ale on chodzi spać po 19)

hmm to może w przyszłym tyg mi sie uda wpaść , piszcie dziewczyny co idą do mnie na priva to się zgadamy i razem wybierzemy
    pierwszy raz wolę z kimś kogo znam

ja się bakterii nie boję, w autobusie którym jeżdżę codziennie jest ich masa, a żyjemy

Cytat Napisał askli Zobacz post
    oj nieeee na każdym spotkaniu pojawiają się nowe mamy
    nie ma "zgranych paczek"

zapraszamy

ze względu na liczne prośby i zapytania zwiększona jest częstotliwość i najliższe spotkanie już jutro o 16, a kolejne w czwartek o 16
    A to tak jednorazowo czy już na zawsze ta częstotliwość się zwiększyła?

najbliższe spotkanie w piatek 8 maja. o dodatkowe wtorki będziemy prosić (szkoła musi nam udostępnić salę )

Uprawnienia