Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Temat: Jaki wózek najlepszy ?

dodam, że w wózkach 3 w 1 są nosidełka /foteliki do samochodu. nie maja żadnych porządnych atestów/gwiazdek i nie wiem jakby sie zachowały w trakcie wypadku....

- - - Dopisano - - -

aa z podnoszonego materacyka w gondoli tez korzystalam, ale moim zdaniem mały był polamany, zjeżdżał mi w dół i ok. 5 miesiaca przeszliśmy na spacerówke-przynajmniej zapiety pasami nie spadał mi i siedział/leżał prosto

Cytat Napisał Sjokolade Zobacz post
    dodam, że w wózkach 3 w 1 są nosidełka /foteliki do samochodu. nie maja żadnych porządnych atestów/gwiazdek i nie wiem jakby sie zachowały w trakcie wypadku....
    Bardzo słuszna uwaga.

czeluściach foruma
    Dokładnie, to bardziej nosidełka niż foteliki. Przy wyborze fotelika do auta polecam blog osiemgwaiazdek - choćby tak do poczytania, facet ma świetne pióro wg mnie I patrzcie na standardy skandynawskie jak co

Cytat Napisał Ivek Zobacz post
    Witam, za jakieś cztery miesiące , jak wszystko pójdzie dobrze, zostanę mamusią po raz pierwszy i tu pytanie ,jaki wózek wybrać na rynku jest tak wielki wybór ,że zamiast się cieszyć to jestem zdezorientowana jakie macie doświadczenia w tym temacie ? biorąc pod uwagę np.nasze cieszyńskie chodniki itd .. będę wdzięczna za każdą sugestię
    Witam Serdecznie.
    Ja miałam różne wózki i ten ostatni okazał się najlepszy. Moze tani nie był ale supe się go prowadzi. Właśnie mam go do sprzedania + fotelik Maxi-Cosi Cabrio-Fix. Ogłoszenie jest na ox pl. Wózek marki teutonia cosmo. Jestem zadowolona. Zapraszam do obejrzenia. http://ogloszenia.ox.pl/ogloszenie,2...nia-cosmo.html

Zestaw JANE Wózek Epic 5352 R79 +Gondola +Fotelik ten wózek polecam z czystym sumieniem, szczególnie dla osób wysokich. Ja długo kupowałam wózek, bo mam męża który ma 189 cm wzrostu, żaden mu nie pasował, ten zamawialiśmy na avans.pl ale najpierw oglądaliśmy go w sklepie, przez internet wysedł nas po prostu korzystniej, kolor fioletowy dla córeczki, polecam!

A ja polecam firmę Tako, wózki 3 w 1. U mnie sprawdziło się takie rozwiązanie świetnie

Polecam wózek Camarelo. Kupiłam go 6 mies temu w Jasienicy w sklepie Kraina Dziecięca .Jestem bardzo zadowolona z dużej gondoli ,waży 12 kg,jest bardzo zwrotny .

Tu link do tego sklepu .Mają wózki i inne rzeczy dla dzieci . Wiem , ze koleżanka chciała wózek Riko Brano i tylko tam go mają .
    Ostatnio edytowane przez Marcin K. ; 02-12-2015 o 13:27 Powód: link

Niedawno kupiłam wózek dziecięcy dla swojego maluszka, wybór nie jest prosty, bo na rynku jest tyle modeli wózków, że głowa mała. Jak macie podobny dylemat, mogę Wam podpowiedzieć gdzie szukać, sprawdźcie sobie firmę Adamex, oni wykonują wózki bardzo dobrej jakości, jednocześnie w przystępnych cenach. Spokojnie za 1600 zł można kupić elegancki, lekki wózek wielofunkcyjny.

Uprawnienia