Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Temat: dobry optyk

dobry optyk

znacie jakiegoś godnego polecenia optyka z okolic cieszyna, ustronia i okolic, który potrafi dobrze dobrać szkła i okulary za przystępną cenę?

Cieszyn
    Wpisów
    6
    Cytat Napisał stanio Zobacz post
    znacie jakiegoś godnego polecenia optyka z okolic cieszyna, ustronia i okolic, który potrafi dobrze dobrać szkła i okulary za przystępną cenę?
    Morawiec. Mam porównanie i tylko Morawiec daje rękojmię pełnego profesjonalizmu. Lata doswiadczenia i inwestycja w siebie dlaje takie rezultaty. W Cieszynie to tylko Morawiec.

Pozdrawiam

Ja jestem zadowolona z optyka w Ubezpieczalni na Bielskiej.

W Cieszynie Morawiec tylko i wyłącznie.

Ogólne nie polecam w Cieszynie,chyba że na Chrobrego koło szpitala.Mogę polecić Fielmanna(robiłem u nich 3 pary-bez problemu)-odpowiednik VisonExpres.Jest tańszy grubo o połowę od"naszych optyków"-niestety.Ogólnie w Cieszynie drożyzna jak diabli.Mogę więc polecić Fielmanna dlatego,że:-daje gwarancję na oprawki i szkła,-okulary są ubezpieczone na 12 m-cy od wszelkiego zła:-,czyli zguby,zbicia,połamania itp(który optyk u nas to zaoferuje?).Chcę dodać, że rozbiłem szkiełko kosząc trawę(obity kamyczek,pęknięte szkiełko).Na drugi dzień podróż do Katowic,bryle ubezpieczone-na szczęście i szkiełka wymienione(antyrefleksy,fotochromy).Panie z obsługi nawet nie wnikały jaka była przyczyna rozbicia okularków.Za 7 dni były z powrotem gotowe(powiadomienie SMS,odbiór okularów do chyba 6 miesięcy,możliwość zadatku).Co do oprawek i cen.Od 20 do nawet 2 tys.Dla każdego coś miłego.badanie wzroku oczywiście na miejscu.Miła i profesjonalna obsługa.W Katowicach czynne w soboty,choć chyba wzroku nie da się zbadać w tym dniu.W Krakowie Galeria Krakowska,Bronarka czynne 7 dni w tyg.(trzeba jeszcze sprawdzić).Natomiast na cieszyńskim optyku raz się zawiodłem.Bo ne dość,że zabuliłem za bryle kupę kasy to jeszcze były problemy z uwzględnieniem reklamacji,gdzie po 3 miesiącach szkiełka się porysowałyTak więc Im narazie dziękuję.

Ja również się zawiodłam na cieszyńskich optykach, natomiast Morawiec to po prostu klasyka gatunku- okulary, obsługa, oprawki, reklamacje- wszystko na najwyższym poziomie.
    Uprzedzając pytanie: nie, nie jestem matką, żoną ani kochanką Pana Morawca Nawet krewną i znajomą królika nie jestem

a czy ktoś coś słyszał o "optyk fuchs" z ustronia

morawiec na głębokiej. zawsze miło, szybko, profesjonalnie.

Głównie wieś
    Wpisów
    131
    Robił ktoś z Was okulary w vision express? Jakie wrażenia i czy polecacie?
    Nigdy nie prowadź dyskusji z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem...

bo ja wiem , wszędzie mnie pełno
    Hehe ja wykręciłem niezły numer , dostałem receptę na okulary o okulisty a kupiłem je za 20 zł w aptece ,takie do czytania . Ale juz opierdziel dostałem od domowników , i musze sie jednak pofatygować

Uprawnienia