Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 41

Temat: Matura to ..... niekoniecznie bzdura ;)

matura może to nie bzdura, ale sensu nie ma. Kiedyś tak, jak ją ie każdy mógł zdobyć, jak była prestiżem i świadczyła o tym, ze ktoś jest bardziej uczony niż reszto. A teraz gdy to jest popularna i każdy jo może mieć, to starciła swoją wartość, bo zwykły robak może chodzić do licyum i zrobić matura. Ale nawet bez nauki, wystarczy się zapisać, a potem to już formalności to cale pisanie i zdawanie.

Cytat Napisał sabrina4 Zobacz post
    matura może to nie bzdura, ale sensu nie ma. Kiedyś tak, jak ją ie każdy mógł zdobyć, jak była prestiżem i świadczyła o tym, ze ktoś jest bardziej uczony niż reszto. A teraz gdy to jest popularna i każdy jo może mieć, to starciła swoją wartość, bo zwykły robak może chodzić do licyum i zrobić matura. Ale nawet bez nauki, wystarczy się zapisać, a potem to już formalności to cale pisanie i zdawanie.
    Ale jednak jakąś wiedze trzeba mieć żeby ją zdać

- - - Dopisano - - -

No i widocznie skończylaś dobry kierunek a.nie byle jaki, bo po byle jakim to tylko można.zasilić grono bezrobotnych albo grono ludzi co robią za najniższą krajową
    To niezwykłe, jak można kłamać, przyznając sobie rację.

Jean-Paul Sartre

Każdy musi swoje przeżyć, matura nie jest taka straszna jak o niej mówią. Zdałam i już dawno o niej zapomniałam.

Kolejność wykonywania działań - sprytne, tego nie ma w tablicach

Cytat Napisał jadwiniabuduje Zobacz post
    Proste zadanka
    Aż miło ,prawda?

Matura
    gwoli ścisłości
    nijak ma się do dojrzałości

Powodzenia !

Kajów koło Gdziejowa
    Ja mój egzamin dojrzałości dawno przed maturą zdałem.
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

Teraz sie liczy fach i umiejętności a nie koniecznie papierek.

Kajów koło Gdziejowa
    No ale jest fajnie bo stróż porządku w Ustroniu (SM) magistrem prawa jest i to po znajomości, albo jak w Lidlu kasjerka mgr polonistyki o specjalności sztuki widowiskowe nas kasuje. Jo jij godóm a kaj je wydowka a łóna sie gupie dziwo. Nic nie rozumiy bo rachować nie poradzi
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

Uprawnienia