Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26

Temat: Basenowo

Basenowo

Hej czy nie wiecie może czy jakieś baseny są już otwarte? Mosir chyba jeszcze nie, bo wczoraj przejeżdżałam i nic się nie działo ale Czeski Cieszyn? Wiecie coś, bo dzieciaki już marudzą w domu, że chcą iść

Czeski Cieszyn i Strumień, ponoć już działają.
    "Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

Niby miasto a świnie luzem chodzą !

A to też czerwony !

Frydek Mistek dziś byłem woda rewelacja

U Gołębiewskiego też OK.

Gołębiewski to taki trochę jakby cały rok otwarty, nie?
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Strumień-basen czynny od 1 czerwca

W Cieszynie od 13 czerwca ma być otwarty (mosir)

bo ja wiem , wszędzie mnie pełno
    Wspaniale , na pewno takie baseny będą oblegane . Tych kilka dni wyższej temperatury to taki przedsmak tego co nas czeka Wg. meteorologów oczywiście

Bardzo Wam dziękuję. Czeski Cieszyn działa - byłam wczoraj przejechać się popatrzeć i ludu było co nie miara Ale dzieciaki zadowolone !

Wczoraj byliśmy w Hawirzowie (Havířov) było świetnie. Liczne atrakcje tj: np. rwąca rzeka, jakuzzi, zjeżdżalnie. wszystko w cenie wstępu czyli 70 koron. Szkoda, że Cieszyn nie ma takiego basenu.

Uprawnienia