Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Temat: Dziwny ptaszek

Dziwny ptaszek

Koło godziny 20, czyli kiedy nie ma już ludzi i powoli zmierzcha w korycie Wisły w Ustroniu zaobserwowałem ciekawego ptaszka którego nigdy w okolicy nie widziałem. Był jasno szary, miał długi spiczasty dziób, wielkością troszkę większy od dzikiej kaczki. Był bardzo ostrożny, nie wiem czy z natury czy dlatego że akurat łowił ryby. Czy ktoś wie co to mógł być za model?
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Rybitwa
    Mój cień przypomniał mi dzisiaj o istnieniu kogoś niesamowitego...

Szary nie biały, ze spiczastym dziobem Coś jak czapla ale nie wiem.
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Może zmazano

A kaj mosz fotke?
    Mój cień przypomniał mi dzisiaj o istnieniu kogoś niesamowitego...

Hehhe dobre. Uwalona od popiołu z jakiego grila. Lunety nie miołech, a to gówno w komórce to wiadomo..

Może wrona siwa?

A tak na poważnie to mógł to być łęczak

Nie karmię trolli !

Tyy to mogło być to. Tylko Ten łęczak bardziej brązowy jest i jakby grubszy chyba.

Tyy wiysz co, sie mi zdo że jop go też tam widzioł , w okolicach mostu na Skalice.
    Czapla siwa też tam urzęduje
    Nie karmię trolli !

To musiała być w takim razie czapla siwa, całkiem niecodzienny widok.

twojej wyobraźni
    Wpisów
    2
    Cytat Napisał dyszol Zobacz post
    Był bardzo ostrożny, nie wiem czy z natury czy dlatego że akurat łowił ryby. Czy ktoś wie co to mógł być za model?
    Nazywa się kłusownik rzeczny, bardzo trudno go spotkać, z uwagi na srebrną pandę, która jeździ wzdłuż Wisły w te i wewte w celu wyłapania wszystkich ptaszków z tego gatunku.
    Błogosławieni ci, którzy się gubią, albowiem to oni wyznaczają nowe drogi.

Uprawnienia