Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Temat: Dziwny ptaszek

Chyba nie zrozumiałem żartu.
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Cytat Napisał dyszol Zobacz post
    To musiała być w takim razie czapla siwa, całkiem niecodzienny widok.
    Tyy, ale czapla siwa jest prawie wielkości bociana a nie jak pisałeś kaczki, no chyba że Ci tylko o wage tułowia chodziło.

Te czaple można tam często spotkać, kurki wodne, bażanty mają tam w krzakach gniazda a w Nierodzimiu na Wiśle urzęduje bóbr.

- - - Dopisano - - -

Przyznam , że jest to niecodzienne zjawisko gdyż czapla jest dosyć płochliwa a spacerowała koło mnie w odległości ok. 20 metrów.

Na Równicy idąc szlakiem w kierunku Orłowej spotkałem dwa lata temu głuszca, to był dopiero niecodzienny widok.
    Nie karmię trolli !

Cytat Napisał 4ever Zobacz post
    Tyy, ale czapla siwa jest prawie wielkości bociana a nie jak pisałeś kaczki, no chyba że Ci tylko o wage tułowia chodziło.
    Korpus to miało całkiem podobnej wielkości co bocian, oczywiście nogi krótsze

Te czaple można tam często spotkać, kurki wodne, bażanty mają tam w krzakach gniazda a w Nierodzimiu na Wiśle urzęduje bóbr.
    Tego bobra to ja bym chętnie zobaczył na żywo. Widziałeś?

Przyznam , że jest to niecodzienne zjawisko gdyż czapla jest dosyć płochliwa a spacerowała koło mnie w odległości ok. 20 metrów.
    Tutaj podobnie - dokładnie na drugim brzegu rzeki.
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

twojej wyobraźni
    Wpisów
    2
    Chyba nie zrozumiałem żartu.
    Kłusownik rzeczny - specyficzny osobnik, którego przy odrobinie szczęścia można spotkać nad Wisłą, charakteryzuje się tym, że jest bardzo ostrożny i łowi ryby

Srebrna panda - samochód RZGW w Gliwicach, którym pracownicy całymi dniami patrolują wały wiślane celem wyłapania tych ptaszków.
    Błogosławieni ci, którzy się gubią, albowiem to oni wyznaczają nowe drogi.

Tego bobra to ja bym chętnie zobaczył na żywo. Widziałeś?
    Nie, niestety Pana bobra na wlasne oczy nie widziałem. Widziałem tylko drzewa które bezkarnie ściął.
    No może nie drzewa ino przybrzeżną wiyrzbine.
    Attached Images Attached Images
    Nie karmię trolli !

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    A może to bocian po tuningu?
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Obstawiam na czaplę szarą lub siwą. Pojawia ie ich coraz więcej na naszym ternie. W Cieszynie na Olzie w bardzo ruchliwym miejscu (jakim jest okolica różowej kładki) pojawia się dość często. Powiem więcej - bywa tam również Czapla biała - chyba rzadszy gatunek. Bobry na Olzie też urzędują - chyba to znak, że trochę lepszej jakości jest woda skoro takie gatunki powracają i mogą sie utrzymać.

Nie, niestety Pana bobra na wlasne oczy nie widziałem. Widziałem tylko drzewa które bezkarnie ściął.
    No może nie drzewa ino przybrzeżną wiyrzbine.
    A ja widziałam bobra na żywo,głównie późnym wieczorem albo w nocy można je zobaczyć,za dnia raczej ciężko i wydry widziałam bo też w Wiśle urzędują

Zazdroszcze tego bobra

Ślady bobrów widziałam, ale na żywo - nigdy. Pewnie trzeba bardzo rano wstać, nie?

Uprawnienia