Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 71

Temat: Częste wytryski obniżają ryzyko wystąpienia raka prostaty

Częste wytryski obniżają ryzyko wystąpienia raka prostaty

Naukowcy odkryli pierwszy modyfikowalny czynnik ryzyka raka prostaty. Okazuje się, że częste wytryski mogą chronić mężczyzn przez wystąpieniem choroby.

Modyfikowalne czynniki ryzyka to czynniki, które mogą być ograniczone pod wpływem prawidłowego stylu życia lub stosowania leków. Większość czynników ryzyka chorób sercowo-naczyniowych może być modyfikowalna, przez co można zapobiec co najmniej 200 000 zgonom rocznie wywołanym przez zawał serca czy udar mózgu. Do tej pory nauka nie znała czynników, które chroniłyby przed rakiem prostaty.

W 2004 r. na łamach JAMA (Journal of the American Medical Association) pojawiły się wyniki badań sugerujące, że "wysoka częstotliwość wytrysków" może być związana z niższym ryzykiem wystąpienia raka prostaty. Najnowsze badania zebrane od ponad 32 000 uczestników przez 18 lat wskazują, że faktycznie regularna ejakulacja może chronić przed rakiem prostaty.

Cały tekst znajduje się na http://nt.interia.pl/raport-medycyna...ty,nId,1825735

Tak więc panowie, życzę sobie i Wam, jak największej ilości wytrysków , małżeńskich, przedmałżeńskich, a także tych przy których trzeba poradzić sobie samemu

bo ja wiem , wszędzie mnie pełno
    He he dobre , a z tym samemu sugerowałbym niezbyt często ponieważ możesz przestać odczuwać potrzeby , kontaktów z kobietami
    A żal by było jak cholera

Kwantq, nie znasz metody na "obcego" ?

Wytrysk jak wytrysk, byle nie z nieletnimi lub pozamałżeński - wtedy wszyscy będą szczęśliwi (tak by żyć zgodnie z zaleceniami największych religii świata, internetowe tabelki się jednak do czegoś przydają )
    Ostatnio edytowane przez Le Soldat ; 17-06-2015 o 14:45

Stare informacje, najnowsze badania naukowców mówią o odkryciu antygenu odpowiedzialnego za raka prostaty, a co ciekawsze dążą do tego aby dla każdego przypadku stosować indywidualne leczenie farmakologiczne, prace są na stopniu zaawansowanym i metoda sie sprawdza
    To niezwykłe, jak można kłamać, przyznając sobie rację.

Jean-Paul Sartre

Mie już rynka boli
    Nie karmię trolli !

Znacie bajkę o pałacyku i latarynce?
    Pała cyk, i lata rynka

hehe
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Ja tam nie wiem. To Wy maczacie w tym łapy

A "Wy" nie?
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Uprawnienia