Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy ... 45678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 71

Temat: Częste wytryski obniżają ryzyko wystąpienia raka prostaty

Właśnie czytam "...Jasne, że wszystko możesz robić sam, nie wyłączając z tego orgazmów...."

Wkręciłaś się w temat widzę
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Nie tym razem

Wyskoczyło mi cuś na fejzbuku to przeczytałam, a że to zdanie do tematu pasuje to się nim podzieliłam

Ah ten adsense i profilowane reklamy
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Dyszołku , speszyłeś się jakieś problemy z postawieniem kropki na i ?
    Nie karmię trolli !

A czego chciałbyś się dowiedzieć?

pomyśl , myślenie ma przyszłość
    Nie karmię trolli !

To jak już będziesz wiedział czego Ci trzeba, dasz znać

Mi nic nie potrzeba, daj znać jak zdobędziesz to co jest takie łatwe do zdobycia
    Nie karmię trolli !

Uprawnienia