Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 60

Temat: Co sądzicie o Kobietach

Hybrid View

bo ja wiem , wszędzie mnie pełno

Co sądzicie o Kobietach

Wdzięczny od wieków temat , na samą myśl błogo mi się robi

Jak postrzega Kobietę ... Al Pacino

A Wy panowie ?

Nie Al ino Frank.
    Zupełnie jakbyśmy poznali się tylko po to, żeby się ze sobą żegnać.

(Daniel Glattauer – Wróć do mnie)

Cytat Napisał łopica Zobacz post
    Nie Al ino Frank.
    Eey , raczej Al , ale mniejsza z tym .
    Jak mylisz ? czy ten stary wymiatacz dobrze uczy młodziutkiego kolegę
    Wydaje mi sie że taaaaak , dobrze go naprowadza , trudno o wybór lepszej drogi

twojej wyobraźni
    Wpisów
    2
    Cytat Napisał kwantq3 Zobacz post
    Jak mylisz ? czy ten stary wymiatacz dobrze uczy młodziutkiego kolegę
    Wydaje mi sie że taaaaak , dobrze go naprowadza , trudno o wybór lepszej drogi
    Pomyślmy

cytat z filmu:

Na tym świecie jest tylko jedno naprawdę ważne słowo... c*pka.
    Śmiem przypuszczać, że źle chłopaka uczy... Jeżeli komuś kobieta kojarzy się tylko i wyłączenie z c*pką to najwyraźniej ma jakiś problem natury psychicznej, a zatem jest najgorszym z możliwych wzorem do naśladowania
    Błogosławieni ci, którzy się gubią, albowiem to oni wyznaczają nowe drogi.

Cytat Napisał Nie bój żaby Zobacz post
    Pomyślmy

cytat z filmu:

Śmiem przypuszczać, że źle chłopaka uczy... Jeżeli komuś kobieta kojarzy się tylko i wyłączenie z c*pką to najwyraźniej ma jakiś problem natury psychicznej, a zatem jest najgorszym z możliwych wzorem do naśladowania
    A ja uważam ze dobrze jak bysmy nie kluczyli , oprawiali wszystko w romantyzm , uczucia ponad wszystko , pieknie oprawili spotkania ,rozmowy to i tak sprowadzamy się do jednego słowa "cipka". Oczywiscie ze Kobieta to nie tylko cipka , jest w niej tyle wspaniałych rzeczy do odkrycia , zalezy od kobiety od jej stanu duchowego ,sposobu postrzegania swiata , byc wspaniała kobieta nie jes łatwo Chłopak i tak sam wie , ale mistrz wprost mu o tym mówi .

Moze moje pojmowanie jest zbyt prostackie , ale ja tak to wszystko wielkim skrótem widzę

Cytat Napisał kwantq3 Zobacz post
    A ja uważam ze dobrze jak bysmy nie kluczyli , oprawiali wszystko w romantyzm , uczucia ponad wszystko , pieknie oprawili spotkania ,rozmowy to i tak sprowadzamy się do jednego słowa "cipka". Oczywiscie ze Kobieta to nie tylko cipka , jest w niej tyle wspaniałych rzeczy do odkrycia , zalezy od kobiety od jej stanu duchowego ,sposobu postrzegania swiata , byc wspaniała kobieta nie jes łatwo Chłopak i tak sam wie , ale mistrz wprost mu o tym mówi .

Moze moje pojmowanie jest zbyt prostackie , ale ja tak to wszystko wielkim skrótem widzę
    Cóż powiedzieć...z mrukiem kobieta w łóżku nie zaszaleje
    To niezwykłe, jak można kłamać, przyznając sobie rację.

Jean-Paul Sartre

Cytat Napisał Nie bój żaby Zobacz post
    Takie podlizywanko daleko Cię nie zaprowadzi Ja słyszałem, że kobieta to złośliwa narośl wokół ci**i hehe
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Cytat Napisał dyszol Zobacz post
    Takie podlizywanko daleko Cię nie zaprowadzi Ja słyszałem, że kobieta to złośliwa narośl wokół ci**i hehe
    jasny gwint

ten ktoś musiał nieźle dostać w doopę
    "Ten nie robi błędów kto nic nie robi a największym błędem jest nic nie robić"

https://www.youtube.com/watch?v=7-u3zIfrJoc

W całej krótkiej historii ludzkości, kobiety wycierpiały najwięcej.
    Muzeum należy zrobić kobietom, nie żydom.
    W niektórych krajach (szkoda nawet wymawiać nazwy), nadal traktowane są przedmiotowo, nie ma tam czegoś takiego, że kobieta traktowana jest na równi z mężczyzną, religia na to nie pozwala :/

Cytat Napisał Le Soldat Zobacz post
    W całej krótkiej historii ludzkości, kobiety wycierpiały najwięcej.
    Muzeum należy zrobić kobietom, nie żydom.
    W niektórych krajach (szkoda nawet wymawiać nazwy), nadal traktowane są przedmiotowo, nie ma tam czegoś takiego, że kobieta traktowana jest na równi z mężczyzną, religia na to nie pozwala :/
    Ostatnio w telewizji oglądałem, nie pamiętam w jakim kraju to było...mężczyźni nie mają żadnych praw...są tylko dodatkiem dla życia kobiet
    To niezwykłe, jak można kłamać, przyznając sobie rację.

Jean-Paul Sartre

Uprawnienia