Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 60

Temat: Co sądzicie o Kobietach

Hehe, który mężczyzna zrozumiał kobiete to powinien dostać nobla i napisać książke podręcznik dla tych co nie zrozumieli
    To niezwykłe, jak można kłamać, przyznając sobie rację.

Jean-Paul Sartre

Taki sie jeszcze nie urodził i sie nie urodzi.
    Nie karmię trolli !

Sami siebie ogarnijcie wpierw.
    Zupełnie jakbyśmy poznali się tylko po to, żeby się ze sobą żegnać.

(Daniel Glattauer – Wróć do mnie)

Cytat Napisał łopica Zobacz post
    Sami siebie ogarnijcie wpierw.
    My jesteśmy prości w obsłudze

Jean-Paul Sartre

bo ja wiem , wszędzie mnie pełno
    Co mamy ogarnąć ? mężczyźni sa przewidywalni , prosta maszyna , jak równia pochyła a kobietom nie wiadomo do do głowy wpadnie
    he żeby jedynie do głowy

- - - Dopisano - - -

No , a jak ma to co ?

A nie właśnie. Sami nie wiecie czego od życia chcieć, lawirujecie, sobie zaprzeczacie, nie leczycie kompleksów, tylko tuszujecie, boicie się nieść ciężar odpowiedzialności, szukacie winy poza sobą, nie cenicie kobiet i nie cenicie przede wszystkim siebie!

Mężczyzna spełniony i pewny swej męskości nie ma najmniejszych problemów z kobietami.
    Zupełnie jakbyśmy poznali się tylko po to, żeby się ze sobą żegnać.

(Daniel Glattauer – Wróć do mnie)

Popieram twoje zdanie , jak najbardziej Ale i tak jestescie nieprzewidywalne i tyle

Hehe a jak zrozumieć...wracasz z roboty a patrzysz tu wściekła żona jak.osa...pytasz co sie stałonicale przecież widze że coś sie stało...NIC
    I bądź tu chłopie mądry

Jean-Paul Sartre

He he to wszystko pikuś . Ja mam na myśli fakt , ze niema Kobiety nie do zdobycia . Wystarczy odpowiedni klucz i już... jest Tu w tym miejscu sa nie przewidywalne

Cytat Napisał łopica Zobacz post
    A nie właśnie. Sami nie wiecie czego od życia chcieć, lawirujecie, sobie zaprzeczacie, nie leczycie kompleksów, tylko tuszujecie, boicie się nieść ciężar odpowiedzialności, szukacie winy poza sobą, nie cenicie kobiet i nie cenicie przede wszystkim siebie!

Mężczyzna spełniony i pewny swej męskości nie ma najmniejszych problemów z kobietami.
    się pod tym podpisuję małpko problem jest tylko jak w piosence " ....... gdzie te chłopy "
    Jestem zlepkiem ogromnej liczby atomów, zawierającym w sobie niezliczone możliwości.

Uprawnienia