Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 33

Temat: Muszę pilnie wziąć pieniądze na firmę. Skąd?

Muszę pilnie wziąć pieniądze na firmę. Skąd?

Witam wszystkich.
    Przychodzę tutaj z jednym problemem. Padł mi sprzęt, przez który moja firma teraz praktycznie stoi (no, jej część). Potrzebuję jak najszybciej kupić nowy, ale na to potrzebuję kilku tysięcy, których aktualnie wolnych po prostu nie mam. Mógłby ktoś podrzucić dobry pomysł, skąd je wziąć? Najlepiej, żebym jeszcze w poniedziałek je miała.

Hmm. ciężka sprawa, słyszałem że banki dają pożyczki, ale 100% pewności nie mam.
    Nie karmię trolli !

Sprzedaj się albo wynajmij. Wrzucisz w koszty.
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Czarno to wodzę, ale ja dziennie mam kilka propozycji pożyczki na e-maila, dobrze się pożycza ale jak mam spłacać to mnie coś na sercu uciska. Popytaj w SKOK-u, podał bym Ci nr. tel na gorącą linie ale mam zakaz.
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No w.banku najlepiej...albo w providencie
    To niezwykłe, jak można kłamać, przyznając sobie rację.

Jean-Paul Sartre

No chyba najlepiej, jak się do Providenta zgłosisz. W poniedziałek powinieneś mieć już kasę.

Ja mam kupe wolnej kasy, ale pożyczyć komuś to tak jakby dać

twojej wyobraźni
    Wpisów
    2
    Cytat Napisał anulka00 Zobacz post
    Mógłby ktoś podrzucić dobry pomysł, skąd je wziąć? Najlepiej, żebym jeszcze w poniedziałek je miała.
    Ależ oczywiście, wystarczy dobry skaner i dobra drukarka, lub ewentualnie jakieś urządzenie wielofunkcyjne i trochę wolnego czasu.
    Błogosławieni ci, którzy się gubią, albowiem to oni wyznaczają nowe drogi.

czeluściach foruma
    A ubezpieczenia nie było?

A kasa to chyba najlepiej w banku, i zazwyczaj to od razu dają na konto (po przyznaniu), no albo sprzęt w sklepie na raty kupić... Ewentualnie rodziny popytać....
    Providenty i takie tam to raczej radzę z daleka omijać....

pożyczka w banku np. ing - pożyczka dla firm - w 15 min. masz na koncie.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia