Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 33

Temat: Muszę pilnie wziąć pieniądze na firmę. Skąd?

Cytat Napisał Krilady* Zobacz post
    Providenty i takie tam to raczej radzę z daleka omijać....
    Bez przesady, jest jednak różnica pomiędzy firmami działającymi na rynku od lat, a firmami "krzak". Te ostatnie faktycznie lepiej omijać. Nie warto wrzucać do jednego worka Providenta z polskim bagienkiem chwilówek. To naprawdę zupełnie coś innego.

To generalnie jedno i to samo.
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Jednym słowem kiepścizna ale cóż począć jak gotówki brak i to na już

anulka i co wymyśliłaś, masz już tę kasę ? firma "ruszyła" ?
    "Ten nie robi błędów kto nic nie robi a największym błędem jest nic nie robić"

https://www.youtube.com/watch?v=7-u3zIfrJoc

twojej wyobraźni
    Wpisów
    2
    Proponuje spojrzeć na profil Anulki, pod avatarem widnieje liczba postów 11, a w rzeczywistości napisany tylko jeden. Wnioskuję, że cały ten temat to wredny spamik, w pierwszym poście miał pojawić się link, ale skutecznie zadziałała blokada nakładana na nowicjuszy.
    Błogosławieni ci, którzy się gubią, albowiem to oni wyznaczają nowe drogi.

Bingo.
    Ostatnio edytowane przez dyszol ; 01-07-2015 o 22:35
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

No niby tak, ale jest juz tyle tematów o bankach - promocjach i kredytach, że bez tego linku nie wyszło źle
    "Ten nie robi błędów kto nic nie robi a największym błędem jest nic nie robić"

https://www.youtube.com/watch?v=7-u3zIfrJoc

Cytat Napisał Nie bój żaby Zobacz post
    Proponuje spojrzeć na profil Anulki, pod avatarem widnieje liczba postów 11, a w rzeczywistości napisany tylko jeden. Wnioskuję, że cały ten temat to wredny spamik, w pierwszym poście miał pojawić się link, ale skutecznie zadziałała blokada nakładana na nowicjuszy.
    :/

Zbyt daleko idące wnioski wyciągasz, najpierw radziłbym nauczyć się korzystać z opcji forumowych (w profilu wystarczy kliknąć "Posty użytkownika" - wtedy dostaniesz wszystkie napisane posty Anulki).
    Granie na nerwach i wredny spamik to moja działka , proszę normalnych użytkowników zostawić w spokoju
    W dobrym guście byłoby przeprosić użytkowniczkę Anulka, za wypisywane bzdury pod jej adresem

twojej wyobraźni
    Wpisów
    2
    Cytat Napisał Le Soldat Zobacz post
    Zbyt daleko idące wnioski wyciągasz, najpierw radziłbym nauczyć się korzystać z opcji forumowych (w profilu wystarczy kliknąć "Posty użytkownika" - wtedy dostaniesz wszystkie napisane posty Anulki).
    Rozumiem, że kolega postąpił według powyższej instrukcji, policzył wszystkie posty Anulki i skonfrontował swoje spostrzeżenia z moim postem.

Cytat Napisał Le Soldat Zobacz post
    W dobrym guście byłoby przeprosić użytkowniczkę Anulka, za wypisywane bzdury pod jej adresem
    Myślę, że nie mam za co, ponieważ nie napisałem ani słowa nieprawdy. Kolega natomiast powinien przeczytać jeszcze raz, dokładnie i ze zrozumieniem mój post, albo poprosić kogoś, żeby wytłumaczył mu o co w nim chodzi, bo najwyraźniej logiczne myślenie nie jest najmocniejszą stroną szanownego kolegi.
    Ostatnio edytowane przez Nie bój żaby ; 02-07-2015 o 11:56
    Błogosławieni ci, którzy się gubią, albowiem to oni wyznaczają nowe drogi.

Cytat Napisał Nie bój żaby Zobacz post
    Proponuje spojrzeć na profil Anulki, pod avatarem widnieje liczba postów 11, a w rzeczywistości napisany tylko jeden.
    Co to znaczy, że w "Rzeczywistości" jest napisany jest "tylko jeden"?

Wchodzę na profil anulki, wybieram posty i dostaje wszystkie 11 sztuk - pisze o
    - odbarwionych ubraniach,
    - robótkach ręcznych,
    - grze na konsoli
    - ochocie na coś słodkiego
    - marzeniu o pięknych włosach
    itd
    Chcesz linki do tych postów czy co?

Ja też proponuję spojrzeć na profil Anulki, pod avatarem widnieje liczba postów 11, w rzeczywistości też jest ich 11, a nie jeden.
    Po przejrzeniu wszystkich jedenastu sztuk postów stwierdzam, że Anulka to osoba zupełnie normalna, wątpliwą sprawą jest to, by ten temat był "wrednym spamikiem", całkiem możliwe że Anulka chciała uzyskać pomoc w swoim temacie.
    Kończę dyskusję z Tobą, najlepiej będzie jak sama zainteresowana się wypowie.

Po prostu chciałam poprosić o pomoc, to wszystko . Pożyczkę wzięłam, kryzys zażegnany i wszystko jest ok .

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia