Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23

Temat: drobiazgi doprowadzające do furii :)

drobiazgi doprowadzające do furii :)

Hej babeczki!

Jakie zachowania waszych partnerów, z pozoru drobne, nieważne, doprowadzają Was do szewskiej pasji

Może oprócz popularnych skarpet i desek klozetowych macie jakieś nietypowe sytuacje?

Cytat Napisał dyszol Zobacz post
    Już subskrybuję temat
    eee no dyszol- to już mogłeś wrzucić, czym wkurzasz swojego kwiotuszka

krilady.
    Guest
    ja mam wiele zrozumienia dla moigo Misioka a tak w ogóle to on mnie nie denerwuje, ani on, ani jego zachowania, a jak jest coś to mówimy sobie o tym i często się z tego śmiejemy
    Ostatnio edytowane przez krilady. ; 10-07-2011 o 14:50

Cytat Napisał krilady. Zobacz post
    ja mam wiele zrozumienia dla moigo Misioka
    Ja też! To my takie dwa aniołki

ale poważnie, to pogadamy za te 2 lata (jak już obiecałaś, że ciągle tu będziesz i chcesz się dochlapać)

krilady.
    Guest
    hehe, no ale ja już jestem z nim ponad 4 także za te dwa myślę, że będzie tak samo dobrze

Cytat Napisał joje@ Zobacz post
    eee no dyszol- to już mogłeś wrzucić, czym wkurzasz swojego kwiotuszka
    Poczekam aż się rozkręcicie. Póki co podzielę się jednym - wkurza ją jak piję wieczorem z nudów piwo

O właśnie! A mnie wkurza, że mój nie chce ze mną piwa pić wieczorem....hm
    Woli w knajpie.

tzn mleka

a minie denerwuje jak moja furt sprząto .Kaj bych se co z szmot nie niechoł zaro posprzuntane. Roz żech specjalnie pozmiynioł w izbie miejsca postoju kwiotków, serwetek ,wazunków ino roz sie przeszłe i wszystko co do joty wróciło na swoi miejsce.A widziołech taki doswiadczyni kajsik na satelicie i padum że to działo . Nomanie nimogłech uwierzić że tego tak skrupulatnie dokunała.

Są takie ale to nie tylko zachowanie partnera ale ogólnie ludzi.. mianowicie: mlackanie i siorbienie przy jedzeniu :/ po minucie wywołuje odruch wymiotny :/

Uprawnienia