Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21

Temat: Życie jest nudne

Cytat Napisał mojra25 Zobacz post
    Zastanów się czy np zamiast oglądania wieczorem serialu, czy siedzenia przy komputerze nie mogłabyś np wyjść na basen albo kręgle, spotkać się ze znajomymi.. itp. itd.
    To było do mnie? Kochana! Ja ten temat założyłam trochę zaczepnie, trochę na próbę. I nie zawiedliście mnie, co wpisuję na niekorzyść...hm...czyją?

A z codziennością radzę sobie tak

Cytat Napisał joje@ Zobacz post
    Jeżeli nagle mól przysiądzie na brzeżku ołówka pulsując niby błędny ognik, popatrz na niego- ja patrzę, dotykam jego maleńkiego serduszka i słyszę je, ten mól dźwięczy w masie zamrożonego szkła, nie wszystko jest stracone.

ulica- zdyszana dżungla, gdzie każda chwila może runąć na mnie magnolią, gdzie twarze będą stawały się, gdy na nie spojrzę, gdy posunę się o krok w przód, gdy łokciami, rzęsami, paznokciami doszczętnie rozwalę się o szklaną masę cegły i postawię życie na jedną kartę, idąc krok za krokiem po gazetę na rogu
    W najmniejszych rzeczach tkwi największy skarb...

Ps. Dziękuję za rady- nie skorzystam...

hm nie zawsze ... czasami życie poprostu cię nie cieszy. nie zgodze sie z tym że nudzą się ci którzy nie mieli w życiu większych problemów.przez całe dzieciństwo ojciec pastwił sie nad rodziną wszystkich poniżał ja siedziałam w książkach bo wiecznie był niezadowolony z moich wyników. gdy sie troche z tego wyrwałam nic już mnie nie cieszyło, to za co kiedyś było szczytem marzeń było takie obojętne, zamiast sie cieszyć było obojętne wzruszenie ramion i zasępiony wzrok w dal.człowiekowi sie nie chce nawet gdzies wychodzić a potencjalne miejsca które mogą cieszyć i dawać radość są niedostrezgane bądź wręcz dobijają.

O matko! Jeden człek, który przemówił ludzkim głosem! Tak, tak, czasem życie przybija i nie dostrzega się tej magii w najprostszych sprawach. A są! Ja je widzę, chociaż czasem... hmm... no właśnie... beznadzieja...

krilady.
    Guest
    ale, wiecie, czasem jest też taki przestój w życiu.. że po prostu nic się nie chce i człowiek by sobie tak leżał i leżał...ale gorzej jeśli by to było z przygnębieniem, to już źle, ale gdy to jest takie nudzenie się...bo się odpoczywa od tych wszystkich bodźców to chyba jest to OK?

Praca- dom- praca- pranie sprzątanie gotowanie....
    A nie praca(OX) - OX - dom(OX) - OX - praca(OX) - pranie(OX) - OX - sprzątanie(OX) - OX - gotowanie(OX) - OX ?

Praca- dom- praca- pranie sprzątanie gotowanie....

Jak myślicie
    nie marudź!

Cytat Napisał dyszol Zobacz post
    A nie praca(OX) - OX - dom(OX) - OX - praca(OX) - pranie(OX) - OX - sprzątanie(OX) - OX - gotowanie(OX) - OX ?
    hehe!
    Rozkręcacie się

Cytat Napisał kalafiorrr Zobacz post
    nie marudź!
    Zaczepiam

hahaha ale się uśmiałam! No nie mogę!
    A podobno Polacy to ino narzekać i narzekać...
    ...ale kaj...

---------- Post dodany o 07:40 ---------- Poprzedni post dodany o 07:24 ----------

Cytat Napisał dyszol Zobacz post
    Nie bój się- to się zmieni, to się wkrótce zmieni...

Cytat Napisał krilady. Zobacz post
    ale, wiecie, czasem jest też taki przestój w życiu.. że po prostu nic się nie chce i człowiek by sobie tak leżał i leżał...ale gorzej jeśli by to było z przygnębieniem, to już źle, ale gdy to jest takie nudzenie się...bo się odpoczywa od tych wszystkich bodźców to chyba jest to OK?
    Jasne, że ok!

kiedy leżę nie nadaję się do wstania

leżenie zapuszcza korzenie

nie wierzę w poruszanie się

zawsze do wyrwania zielony

I jeszcze jeden

leżąc w łóżku chcę być dobrym

przez sen rośnie dużo dobroci

leżenie dobroć wygrzewa

ale wstanie ją zawiewa

To Białoszewski
    Ostatnio edytowane przez joje@ ; 19-07-2011 o 07:44

Miron? Ja uwielbiam jego "Wiersz o wielorybie"

---------- Post dodany o 10:12 ---------- Poprzedni post dodany o 10:11 ----------

Przeczytajcie koniecznie!

Uprawnienia