Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 59 z 59

Temat: Cydr Lubelski

Cytat Napisał Nie bój żaby Zobacz post
    Niech już tam zostanie, miejsce w sam raz dla niego. Myślę, że każdy powinien go tam mieć.
    Kurde.....to szybko biermy tabletki na zatwardzyni.....tak zwany "wóngiel".

Kajów koło Gdziejowa
    Ino nie za moc bo cie sam łozerwie
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

To niech sie " tam" nie rozpycho okciami.
    Ostatnio edytowane przez Ki-koker ; 11-11-2015 o 22:42

Kajów koło Gdziejowa
    To odczucie okci "tam" to są żołędzie na ventilu bądź w dalszej florze i faunie tunelu wyjściowego, lycz to, bo może sie źle skóńczyć
    Ostatnio edytowane przez Rufijok ; 12-11-2015 o 09:01

Takie przypadłości dotyczą osób starszych (ciekaw jestem skąd te wiadomości- doświadczenia). Ja jeszcze muszę na te lata trochę poczekać.

Kajów koło Gdziejowa
    Cytat Napisał Ki-koker Zobacz post
    Takie przypadłości dotyczą osób starszych (ciekaw jestem skąd te wiadomości- doświadczenia)
    Kikuś, nie baw się w ropucha i nie wypieraj się tego co wcześniej o swoich doznaniach napisałeś

To niech sie " tam" nie rozpycho okciami.

- - - Dopisano - - -

(ciekaw jestem skąd te wiadomości- doświadczenia)
    Z wujka guugla

Ja nigdzie nie pisałem o "żołędziach w ventilu...itd." tylko o rozpychającym się Poldku. Proponuję okulistę (nie będę wklejał twoich okularów z poprzednich tematów).

Szukam cydru ze zdjęcia.

"Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Chyba widziałam ten cydr w Auchan. Ale jeszcze dziś sprawdzę.

Uprawnienia