Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 59

Temat: Cydr Lubelski

Taki drogi też nie jest, bez przesady.

Chyba raczej chodzi o akcyze na nisko procentowym alkoholu...to tak jakby akcyza na piwie była...fuj
    To niezwykłe, jak można kłamać, przyznając sobie rację.

Jean-Paul Sartre

ja sobie ostatnio kupiłam cydr lubelski i mi nie smakował, wręcz się nie dało tego pić jak dla mnie za bardzo jabłkiem zaciąga wiem, że tak powinno być, ale po prostu mi ten smak nie odpowiada co do ceny to faktycznie nie jest drogi, słyszałam również, że można z niego fajne dania wycudować, szczególnie jak się nadziewa coś jabłkami, to cydr dodanie bardziej intensywnego smaku próbował ktoś z was? jestem ciekawa waszej opinii może bym się skusiła coś z niego przyrządzić możecie podać przepisy

Cydr Lubelski z pewnością jest godny uwagi i tak szczerze mówiąc to chyba najlepszy z jakich piłem.. Można wypić zdecydowanie zamiast piwa albo w jakiś upalny dzień przy grillu tez fajnie pasuje, ale ostatnio wpadł mi w ręce gruszowica, czyli cydr gruszkowy i muszę przyznać, że arto spróbować , bo delikatny smak gruszek znakomicie komponuje się z efektem musującym i w efekcie mamy naprawdę pyszny napój kto nie próbował to serdecznie polecam Ja swój gruszkowy cydr znalazłem w żabce może znajdziecie też u siebie

Cydr jest super, przypomina szampana. Osobiście często chleję.
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

twojej wyobraźni
    Wpisów
    2
    A można chlać nieosobiście?
    Błogosławieni ci, którzy się gubią, albowiem to oni wyznaczają nowe drogi.

Chyba można ........na przykład z lustrem.

Cytat Napisał Nie bój żaby Zobacz post
    A można chlać nieosobiście?
    Ty nie.

- - - Dopisano - - -

Osobiście dziś chleję Lubelski z miodem ale nie robi szału.
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Kajów koło Gdziejowa
    Ile tego trzeba wypić żeby coś poczuć że się coś wypiło?
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

twojej wyobraźni
    Wpisów
    2
    Tak trudno policzyć?

- - - Dopisano - - -

Sorry! Zapomniałem, że procenty to dla ciebie czarna magia. Pół litra Cydru Lubelskiego (4,5% alkoholu) to mniej więcej tyle samo alkoholu, co kieliszek wódki.

- - - Dopisano - - -

Procenty oczywiście normalne, a nie te twoje niemieckie
    Błogosławieni ci, którzy się gubią, albowiem to oni wyznaczają nowe drogi.

Uprawnienia