Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Temat: W stronę morza (2004), eutanazja

Cytat Napisał Gromko Pierdziejev Zobacz post
    Piszesz tu tylko głupie poczucie winy, powinieneś pomyśleć zanim wróciliśmy i napisać więcej. Forum nigdy nie przelewki, uczyć forum i ważne rzeczy.
    Jestem tego samego zdania!

Nie bój żaby, nie widzę sensu dyskutować z kimś kto nie obejrzał filmu, jaki w tym jest sens?

Co do samej eutanazji - w Holandii i Belgii na stan 2015 jest w pełni legalna.
    tzw. wspomagane samobójstwo jest legalne w wielu krajach - Szwajcarii, Niemczech, Japonii, niektórych stanach.
    Większość Hiszpanów, Czechów i Szkotów popiera zalegalizowanie eutanazji.

Od siebie mogę tylko dodać, że legalizacja w tych szatańskich krajach, powstała tylko po to by w katolickiej Polszy, ludzie mogli pytać:
    - "czy może mnie ktoś uszczypnąć, przecież to nie zgodne dekalogiem"
    - ewentualnie zalegalizowali, bo nie mieli nic innego do roboty, strasznie się im nudziło.

Film bardzo dobry IMO. Javier Bardem świetny w tej roli.

twojej wyobraźni
    Wpisów
    2
    Cytat Napisał Ex Soldier Zobacz post
    Nie bój żaby, nie widzę sensu dyskutować z kimś kto nie obejrzał filmu, jaki w tym jest sens?
    A czy ja muszę obejrzeć film, żeby móc dyskutować na temat eutanazji? Sądziłem, że skoro poruszyłeś kwestie eutanazji to jesteś w stanie powiedzieć od siebie coś mądrego na ten temat.

- - - Dopisano - - -

W tej sytuacji rzeczywiście nie ma o czym dyskutować.
    Ostatnio edytowane przez Nie bój żaby ; 05-08-2015 o 21:19
    Błogosławieni ci, którzy się gubią, albowiem to oni wyznaczają nowe drogi.

Cytat Napisał Nie bój żaby Zobacz post
    A czy ja muszę obejrzeć film, żeby móc dyskutować na temat eutanazji?
    Tak kufa musisz jak chcesz gadać o eutanazji w kontekśćie filmu. Po to gość ten temat założył i koncentruje się NA FILMIE którego nie widziałeś a już go omawiasz.

Pierydolisz głupoty jak rasowy troll. Obejrzyj film to być może poznasz odpowiedzi na te swoje idiotyczne pytania. A jak nie poznasz to będziesz przynajmniej wiedział o czym tu w ogóle mowa i może wtedy zrozumiesz odpowiedzi. Zachowujesz się jakbyś dopalacze uchem wciągał.
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

twojej wyobraźni
    Wpisów
    2
    Kup se Dyszol maść na ból doopy, albo łyknij zimnego browca na ostudzenie i nie spinaj tak pośladów, bo Ci żyłka pęknie

- - - Dopisano - - -

Co do pytań, skierowane są do autora tematu i w większości nie dotyczą filmu, wątpię, żebym tam znalazł odpowiedź na nie. Filmu oglądać nie muszę bo z góry wiem co tam zobaczę...
    Ostatnio edytowane przez Nie bój żaby ; 06-08-2015 o 20:43
    Błogosławieni ci, którzy się gubią, albowiem to oni wyznaczają nowe drogi.

Co za pipa
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Uprawnienia