Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice
Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 43

Temat: Bezpłatna aktualizacja do Windows 10

Słuszne podejście do nieznanego.My zostaliśmy przy win.8.1 ja,jak i moi panowie również .

Skoczów
    Wpisów
    18
    a jak wygląda sprawa na dziś? ...decydujecie się na aktualizację w ostatniej chwili?
    ...forever young...World is not enough...open your mind ... ZUMBA!

Ja przywykłam,tak jest dobrze,nie aktualizuję

Nie sądzę, żeby mój laptop pociągnął na 10, z resztą lubię swój system, umiem się w nim poruszać i nie mam zamiaru go aktualizować.

Ósemka jest jak na razie najlepsza. Nie ma co kombinować.

Właśnie zastanawiałem się czy aktualizować do 10 ale dużo widzę złych opinii i chyba się wstrzymam...

Jak najbardziej aktualizować do W10. Większość tych co używali W7 i przeszli na W8/8.1 czuli się zagubieni. W10 to kompromis między W7 a W8.1 i moim zdaniem najlepszy jak do tej pory OS Microsoftu.

Kajów koło Gdziejowa
    A co Ty robisz takiego z tym windowsem że musisz mieć 10? Podejrzewam że na wsiach jest ważne co sie wyświetli przy starcie komputera, ale w .....
    U mnie po BIOS-ie windows startuje komputer , o bezpieczeństwo dba mi Kaspersky a Scheiss Firewall windowsa mam wyłączony, następnie pracuje z programami jak Adobe CS6, MS Office, przeglądarke internetową używam google chrome, Nero do palenia płyt, do bankowości StarMoney 9.0, do obróbki filmów Pinaccle Studio 16. Wszystkie wymienione programy chodzą tak samo pod Win 64 bitowym 7, 8, 8.1, 10 nie widze żadnej różnicy. O co kaman?
    Ostatnio edytowane przez Rufijok ; 16-12-2016 o 10:50
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

Bezpłatne ładowanie już zakończyło się

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Jak odinstalować przeglądarkę z windy 10?

Wysłane z mojego HTC Desire 816 przy użyciu Tapatalka
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia