Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 43

Temat: Bezpłatna aktualizacja do Windows 10

korzystam z windows 10, dla mnie porażka... nie jestem znawcą tematu, nie wiem, może to wina laptopa - choć jest nowy na gwarancji, o dobrych parametrach ale system nieraz włącza się całe wieki, zawiesza itd...BEZNADZIEJNY program pocztowy... Przed aktualizacją do 10 korzystałam z 8 i nie było problemu, choć nieźle się nadenerwowałam zanim przyzwyczaiłam się do jego dziwnego układu... gdybym jeszcze raz podejmowała dezcyzje - nie aktualizowała bym do 10... ale to tak z punktu widzenia laika...

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Cierpliwości, 11 będzie strzałem w 10, już się boję:-)
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cytat Napisał dyszol Zobacz post
    Nie jest kłopotliwy. Ja też tak myślałem na początku patrząc na to dziwne coś co zastąpiło menu start ale jak sobie to uporządkowałem to wychodzi że jest dużo lepsze niż klasyczny start. Fajna jest też opcja pauzowania kopiowania plików. Jedyne co zauważyłem na minus to lekki spadek wydajności w bardziej zasobożernych programach ale jeśli nie robisz nic poza domowym użytkiem to są podstawy żeby założyć, że będziesz zadowolony. Win10 bym nie ryzykował z tym całym inwigilowaniem.
    Dziękuję za podp.

- - - Dopisano - - -

Cytat Napisał kwantan Zobacz post
    Jagoda ;

Ja osobiscie nie pchałbym się w ta dziesiatkę . Mogą pojawić Ci się problemiki , typu brak sterowników itp.
    Windows osiem , nie jest taki zły jak się może wydawać . Jak ktoś bawi sie smartfonami czy tabletami to ten win. 8.1 w takie jest zaopatrzony . I jak pisze DYSZOL , nie posiada menu start , tę funkcję zastępują ikonki , mozesz je grupować i dostosowywać do upodobań i potrzeb . Pooglądaj , posłuchaj i cóż , milej zabawy z ósemką

https://www.youtube.com/watch?v=RC0tlNCpmF4
    Dziękuję za radę + filmik instruktażowy

Wszystkim dziękuję za wyrażenie swoich opinii.

Cytat Napisał jagoda-79 Zobacz post
    Dziękuję za podp.

- - - Dopisano - - -

Dziękuję za radę + filmik instruktażowy

Wszystkim dziękuję za wyrażenie swoich opinii.
    To ja tak dodam od siebie może przydadzą Ci się moje rady zawodowo zajmuje się naprawą i serwisem komputerów.

Windows 8.1 nie polecam Microsoft mocno stawia na 10 i w pierwszej kolejności wszystkie problemy w nim rozwiązuje.
    Jako, że mam parę laptopów i muszę używać wszystkich systemów od xp po 10 i linuxy. To po przejściu na 10 jestem zadowolony najbardziej.
    Jest najmniej problematyczna ma fajne ułatwienia dla normalnych użytkowników i laptopy po przejściu z 8.1 działają o niebo sprawniej.

Moja żona długo się opierała przez 10 (miała 7 i się do niej przyzwyczaiła) jednak po tym jak się zaczęła na nią wkurzać, że za wolno działa w końcu mogłem zaktualizować jej do 10 i jest zachwycona ten śmieszny start poukładało sobie pod siebie i szybko się go nauczyła. Już nie suszy mi głowy co chwilę, że się zawiesza i nie działa co świadczy o sprawności tego systemu. W 7 co chwilę chciała żebym jej zrobił zainstalował teraz mam spokój

Windows coraz bardziej zaczyna przypominać osxa pod względem konfigurowalności i swobody. Tak się złożyło że akurat dzisiaj na 8.1 instalowałem sterowiniki do pewnego starszego urządzenia. Bite dwie godziny zajęło mi żeby wpaść na to, że 8.1 domyślnie ignoruje wszelkie stery niepodpisane cyfrowo dla ósemki. Trzeba w tym celu wejść gdzieś w ustawienia, odpalić system w dziwnym trybie który pozwala instalować te niepodpisane stery i dopiero wtedy działa. Nie podaje nawet informacji, że problemem nie jest niekompatybilnośc jak się bałem, a po prostu zabezpieczenia systemu. Dziwne i wkurzające.
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Mnie 8.1 strasznie wku... tym bardziej jak muszę go dla kogoś naprawiać... Microsoft trochę z nim przegiął na szczęście się ogarnęli w 10

Cytat Napisał Karol73 Zobacz post
    Mnie 8.1 strasznie wku... tym bardziej jak muszę go dla kogoś naprawiać... Microsoft trochę z nim przegiął na szczęście się ogarnęli w 10
    No dobrze ... ale co dalej z tą 10 szką . Kolega się pokusił z siódemki przeskoczył w nią .
    Zżarła mu kilka ulubionych aplikacji , wciąż brakuje mu jakiś sterowników .

A co dalej ? kiedy trzeba będzie za jakaś aktualizację płacić , bo inaczej coś przestanie działać .
    A wiemy ile takich różnych aktualizacji się wpycha , w sumie dla naszego dobra bo to jakieś zabezpieczenia .

Ja zasięgnę konkretnych informacji od człowieka który ma konkretna wiedzę w tym temacie , już niebawem . Podzielę się tym z Wami

- - - Dopisano - - -

Windows coraz bardziej zaczyna przypominać osxa pod względem konfigurowalności i swobody. Tak się złożyło że akurat dzisiaj na 8.1 instalowałem sterowiniki do pewnego starszego urządzenia. Bite dwie godziny zajęło mi żeby wpaść na to, że 8.1 domyślnie ignoruje wszelkie stery niepodpisane cyfrowo dla ósemki. Trzeba w tym celu wejść gdzieś w ustawienia, odpalić system w dziwnym trybie który pozwala instalować te niepodpisane stery i dopiero wtedy działa. Nie podaje nawet informacji, że problemem nie jest niekompatybilnośc jak się bałem, a po prostu zabezpieczenia systemu. Dziwne i wkurzające.
    No jest urwisek z tej ósemki .

Czy 64 bitowy firefox potrzebuje taki język programowania jak Wirtualna Maszyna Java ?
    Pobrałem , hehe , uaktywniłem ale jeden program testowy podaje ze takiej nie widzi , bądź jest nie aktualna a ja pobrałem najnowszą i 64 bitową , kiego ch.... chce jeszcze

"Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Włączyłem ją za pomocą Java Kontrol Panel

https://www.java.com/pl/download/help/enable_panel.xml

inna metoda

https://www.java.com/pl/download/hel...le_browser.xml

- - - Dopisano - - -

Dziękuję Dyszol

Polecam wykonać taką aktualizację dopiero gdy Windows 10 będzie standardem a póki co niech go dopracują

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia