Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 81

Temat: Małżeństwo w XXI wieku

Małżeństwo w XXI wieku

koment z wykopu:
    Mirki sami sobie gotujecie taki los. Bo adorujecie głupie d***, których życiowa aktywność polega na robieniu selfie na instagrama i facebooka a krąg zainteresowań kończy się na modzie, makijażu, "fotografii" i oglądaniu chooyostwa w telewizji. Czasem warto zwrócić uwagę na takie 6/10. Charakterem i inteligencją odrobi te 4 punkty.
    +1

twojej wyobraźni
    Wpisów
    2
    Aaa tu kolegę boli

- - - Dopisano - - -

Chciałbym jednak nadmienić, że to właśnie dzięki ludziom takim jak Ty małżeństwo z poważnego i trwałego związku zmieniło się w swego rodzaju folklor i dobrą zabawę.
    Błogosławieni ci, którzy się gubią, albowiem to oni wyznaczają nowe drogi.

co to znaczy takie 6/10 ?
    Jestem zlepkiem ogromnej liczby atomów, zawierającym w sobie niezliczone możliwości.

Eeeeee, wstawiłem komiks i już mnie diagnozujesz?

Cytat Napisał Nie bój żaby Zobacz post
    to właśnie dzięki ludziom takim jak Ty małżeństwo z poważnego i trwałego związku zmieniło się w swego rodzaju folklor i dobrą zabawę.
    Nic nie zrobiłem, nie jestem ani murzynem ze zdjęcia, ani szczęśliwym mężem.
    Stoję z boku i się przyglądam tej patologii

Cytat Napisał wronka Zobacz post
    co to znaczy takie 6/10 ?
    6 punktów na 10 za wygląd.

No i zgadzam się z komentem.

- - - Dopisano - - -

Z obrazkiem mniej, bo przedstawia tylko jedną stronę medalu.

- - - Dopisano - - -

Chociaż w sumie...
    Zupełnie jakbyśmy poznali się tylko po to, żeby się ze sobą żegnać.

(Daniel Glattauer – Wróć do mnie)

Cytat Napisał łopica Zobacz post
    Z obrazkiem mniej, bo przedstawia tylko jedną stronę medalu.
    Jasna że tak, w drugą stronę działa to trochę inaczej.
    Mam kolegę, nic specjalnego (6/10 ), ma żonę - mocne 8/10, co ten facet odpier**** to się w pale nie mieści, nadużywanie alko, regularny łomot, szkoda gadać :/
    Widzę to tak: wygrał los na loterii, teraz robi co chce, bo przecież ślub to rzecz święta.

Cytat Napisał Ex Soldier Zobacz post
    Jasna że tak, w drugą stronę działa to trochę inaczej.
    Mam kolegę, nic specjalnego (6/10 ), ma żonę - mocne 8/10, co ten facet odpier**** to się w pale nie mieści, nadużywanie alko, regularny łomot, szkoda gadać :/
    Widzę to tak: wygrał los na loterii, teraz robi co chce, bo przecież ślub to rzecz święta.
    Ale to jest właśnie małżeństwo XIX wieku.
    Zupełnie jakbyśmy poznali się tylko po to, żeby się ze sobą żegnać.

(Daniel Glattauer – Wróć do mnie)

Medal ma dwie strony jak i kij ma dwa końce...niech każdy żyje swoim życiem tylko z głową
    To niezwykłe, jak można kłamać, przyznając sobie rację.

Jean-Paul Sartre

twojej wyobraźni
    Wpisów
    2
    Cytat Napisał Ex Soldier Zobacz post
    Nic nie zrobiłem, nie jestem ani murzynem ze zdjęcia, ani szczęśliwym mężem.
    Stoję z boku i się przyglądam tej patologii
    Ale lansujesz pogląd, że chrześcijańskie wartości takie, jak nierozerwalność sakramentu małżeństwa, wierność i uczciwość aż po grób, itp. to są brednie, i jak sam napisałeś, rak świadomości.

- - - Dopisano - - -

Kiedyś ludzie mimo wszystko trwali w małżeństwie, a rozwód to była ostateczność, później przyleźli tacy jak Ty i mamy tego efekty. Wystarczy, że jeden spojrzy krzywo na drugiego i już lecą do sądu po rozwód.
    Błogosławieni ci, którzy się gubią, albowiem to oni wyznaczają nowe drogi.

Bzdura, stare małżeństwa też są już tylko z przyzwyczajenia bo nic więcej większości ludzi nie łączy. Zawsze tak było i będzie że większość małżeństw jest do kitu i nie ma im czego zazdrościć.
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Uprawnienia