Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 8 z 9 PierwszyPierwszy ... 6789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 81

Temat: dieta

A jakiś naturalny wspomagacz polecicie, może być do picia - herbatka lub coś w tym stylu? Nie interesuje mnie chemia i łykanie tabletek.

Cytat Napisał Nie bój żaby Zobacz post
    Co do nawyków żywieniowych się zgodzę, co do tego zdrowego odżywiania absolutnie nie. Przyczyna efektu jo jo jest fakt, że ludzie po osiągnięciu zamierzonej wagi przestają kontrolować ilość dostarczanych organizmowi kalorii.
    Kontrolowanie kalorii jest jednym z najgłupszych pomysłów, który można komuś posunąć. Mamy jeść jedzenie, a nie kalorie! Jeśli ktoś zje na śniadanie batona zamiast jajka, to zapotrzebowanie na kalorie uzupełnił (nie wiem jak to ilościowo wychodzi, ale wiecie o co chodzi). A kaj reszta? Dostarczanie wszystkich niezbędnych składników jest najważniejszym punktem dobrej diety. Kalorie trzeba spalić, a jedzenie wybierać pod kątem pożywnosci.
    Ograniczyć jedynie cukier (ten zły ) i wywalić syfiaste produkty (przetworzone, barwione itp).
    A resztę zbilansować.

- - - Dopisano - - -

Cytat Napisał willem Zobacz post
    A jakiś naturalny wspomagacz polecicie, może być do picia - herbatka lub coś w tym stylu? Nie interesuje mnie chemia i łykanie tabletek.
    Wspomagacz czego?
    Mój cień przypomniał mi dzisiaj o istnieniu kogoś niesamowitego...

Też mnie przeraża jak ludzie patrzą na żarcie i liczą kalorie. Paranoja i czarna magia.
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Naturalny wspomagacz czosnek , cebula , chrzan

Kajów koło Gdziejowa
    Cytat Napisał prałat Zobacz post
    Chodzi o wspomagacz neutralny a nie taki co po nim pare godzin z japy capi
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Cytat Napisał prałat Zobacz post
    Dorzucił bym jeszcze paprykę ostrą, ale trzeba mieć podroby zdrowe
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Trzeba zdrowo się odżywiać i to co najważniejsze duuuużo się ruszać, bo to jest najważniejsze. Do tego cierpliwość i samozaparcie, efekt murowany

Przygotowanie pod atak spamerski.
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Cytat Napisał dyszol Zobacz post
    Przygotowanie pod atak spamerski.
    właśnie czekam, kiedy nastąpi

Mój cień przypomniał mi dzisiaj o istnieniu kogoś niesamowitego...

Uprawnienia