Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 81

Temat: dieta

dieta

Witam,

Zamierzam zabrać się za siebie i schudnąć co najmniej 10 kilo, wiele razy już sama próbowałam i zawsze kilogramy wracały. Tym razem zamierzam do tego podejść "profesionalnie" i udać się do dietetyka, macie może jakieś doświadczenie z dietetykami w Cieszynie i okolicach, kogoś godnego polecenia?

Rozwiązanie jest banalne - ruszać się.
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

dyszol niekoniecznie Można schudnąć stosując wyłącznie dietę, tylko trzeba z głową. A autor/ka wątku widać taki ma właśnie plan.
    BeataJ poszukaj na forum ox wątku o dietetyku - coś już tu było. Ja poleciłam Dandiet z Cieszyna i moja opinia się nie zmieniła w tej kwestii - nadal jestem b. zadowolona z porad.
    Przemysł farmakologiczny zarabia na ludziach chorych. Dlaczego więc miałby dążyć do zwiększania liczby ludzi zdrowych?

Schudnąć można wyłącznie poprzez dietę, owszem, jednak z reguły ciałko niestety flaczeje. Jeśli połączy się zdrowe odżywianie i ruch- efekt jest doskonały.
    Widziałam taką "księgę" stworzoną dla konkretnej osoby chcącej zrzucić 15 kg. Dietetyczka ewidentnie zastosowała metodę "kopiuj wklej" z jakiegoś programu, który posiada. Ta "indywidualizacja" była kiepska. Jakaś dziwna "dieta cud". Osoba kilogramów nie zrzuciła.
    Nie powiem co to za dietetyczka, bo nie chcę robić czarnego PR Stracone pieniądze, lepiej sobie samemu w necie poczytać.
    Choć dobry dietetyk, jego sensowne porady (nie komercha w postaci suplementów etc.) to fajna sprawa.
    Najważniejsze moim zdaniem są regularne posiłki (5 dziennie), nie za duże porcje i zbilansowana dieta ogólnie rzecz biorąc.
    Plus sport I jo jo nie będzie.

Ja pozostaję przy teorii, że zabawy w diety są półśrodkiem dla ludzi leniwych. Dieta powinna być uzupełnieniem, nie podstawą pracy nad zdrowiem organizmu. No ale każdy ma swój rozum i jego sprawa
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Też jestem tego zdania co dyszol. Tylko ruch i wysiłek fizyczny. I nie mówię tu o takich pseudo ćwiczeniach jak zumba czy fitness. Porządny wysiłek np. 5-10 km biegu, najlepiej po szklakach, jazda na rowerze po 70-100km po górzystym terenie. Wtedy nawet diety nie trzeba pilnować.

Zaraz się zakocham hehe

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Cukier odstawić i eet, spacery i rowery można zamienić na uciechy cielesne to działa
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli chodzi o dietetyków w Cieszynie to ja mam akurat doświadczenie z naturhouse, rok temu tam chodziłam i schudłam 12 kilo, teraz po roku wróciły niecałe 2 kilogramy, więc uważam to za niezły sukces. Trochę to kosztuje i wysiłku i pieniędzy ale warto było
    Aha ps: moje ciałko nie sflaczało, czyli się da, a wcale się jakoś na siłowni nie zarzynałam

Dobrym i sprawdzonym sposobem jest odpowiedni sposób odżywiania. Można wszystko jeść, co do tej pory tylko......o połowę mniej.

Uprawnienia