Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 81

Temat: dieta

A to ciekawa intepretacja.
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Kajów koło Gdziejowa
    Nooo mnie się też tak wydaje
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

Trzeba zadać sobie pytanie co to to jest dieta...dieta to zmiana stylu życia czyli jak z ruchem na bakier to ruszać się i zdrowo jeść, najlepiej jak było pisane 5 posiłków dziennie
    To niezwykłe, jak można kłamać, przyznając sobie rację.

Jean-Paul Sartre

Mi to w naturhouse zajęło 3 miesiące, co do suplementów na początku podchodziłam do nich dość sceptycznie, ale z czasem się do nich przekonałam, poczytałam skład i oprócz ziół nic tam więcej nie znalazłam wiec nie ma się czego obawiać. W moich przypadku był dość duży problem z opuchnięciami i zaleganiem wody w organizmie (jak było ciepło to miałam kostki jak banie ) pomógł mi jakiś ich produkt moczopędny chyba na winogronach i borówkach jeśli dobrze kojarze, fajnie na tym chudłam i przy okazji pozbyłam się cellulitu.
    Ostatnio edytowane przez kingaa1980 ; 27-08-2015 o 19:26

Kajów koło Gdziejowa
    Czas zależy od tego ile chce się schudnąć, np 10/20/30/40/50 kg, myśle że na 50 kg potrzeba pare miesięcy
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

Cytat Napisał kingaa1980 Zobacz post
    Mi to w naturhouse zajęło 3 miesiące, co do suplementów na początku podchodziłam do nich dość sceptycznie, ale z czasem się do nich przekonałam, poczytałam skład i oprócz ziół nic tam więcej nie znalazłam wiec nie ma się czego obawiać. W moich przypadku był dość duży problem z opuchnięciami i zaleganiem wody w organizmie (jak było ciepło to miałam kostki jak banie ) pomógł mi jakiś ich produkt moczopędny chyba na winogronach i borówkach jeśli dobrze kojarze, fajnie na tym chudłam i przy okazji pozbyłam się cellulitu.
    ehh raz kozie śmierć w przyszłym tygodniu podejdę tam i obadam czy to coś dla mnie, dzięki za info

Jeśli masz ochotę marnować pieniądze to pędż - uważam, że ruch i trochę diety - więcej warzyw, a mniej mięsa - razem połączone przyniosą zadowalające efekty. Niestety do tego trzeba samodyscypliny i systematyczności. To jednak zależy tylko od ciebie.
    Przetestowałem to na swoim przykładzie- odkąd zacząłem systematycznie biegać,jeżdzić na rowerze to spadłem na wadze 10 kg i to bez stosowania drakońskiej diety.
    Życzę wytrwałości i osiągnięcia zamierzonych efektów

Cytat Napisał kingaa1980 Zobacz post
    Cytat Napisał rudlan Zobacz post
    Jeśli masz ochotę marnować pieniądze to pędż - uważam, że ruch i trochę diety - więcej warzyw, a mniej mięsa - razem połączone przyniosą zadowalające efekty. Niestety do tego trzeba samodyscypliny i systematyczności. To jednak zależy tylko od ciebie.
    Przetestowałem to na swoim przykładzie- odkąd zacząłem systematycznie biegać,jeżdzić na rowerze to spadłem na wadze 10 kg i to bez stosowania drakońskiej diety.
    Życzę wytrwałości i osiągnięcia zamierzonych efektów
    Gdyby to było takie proste nie byłoby grubych ludzi na tym świecie

Cytat Napisał BeataJ Zobacz post
    Tekst typowy dla lenia który prawdopodobnie nigdy nic ze sobą nie zrobi
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Cytat Napisał BeataJ Zobacz post
    To jest proste! Wychodzisz na spacer, po prostu, bez jakichkolwiek przygotowań i w pewnym momencie zaczynasz biec. A potem biegniesz i biegniesz.
    Trzeba se stawiać cele możliwe do wykonania i już.
    Mój cień przypomniał mi dzisiaj o istnieniu kogoś niesamowitego...

Uprawnienia