Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Kierunek Wlochy

Kierunek Wlochy

Jaką trasę polecacie do Italii? Ma być szybko i sprawnie, minimum kosztów typu autostrady. Najlepiej wjazd od strony Dolomitów.
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

właśnie w tym roku też z całą rodziną udaliśmy się do Włoch muszę przyznać, że wycieczka była bardzo udana, my mieliśmy cała wycieczkę zapewnioną od wyjazdu z Warszawy aż po dolecenie do samego Rzymu na początku skorzystaliśmy z usług parkingu: (linki) , gdzie zostawiliśmy nasz samochód, niestety mieliśmy tyle rzeczy, że bez samochodu byśmy sobie nie poradzili a potem to już tylko podróż samolotem ,zwiedzanie i jeszcze raz zwiedzanie i niestety powrót do domu
    Ostatnio edytowane przez Marcin K. ; 29-10-2015 o 14:17 Powód: linki

Cieszyn
    Wpisów
    2
    Czemuż to lecieliście z Warszawy? Nie bliżej było z K-c czy Krakowa?
    Podziel się wrażeniami . Może ktoś z nas w przyszłości skorzysta z podobnej wycieczki i pofrunie Twoim śladem.
    Ostatnio edytowane przez jan_122 ; 26-10-2015 o 15:55
    Boze mój, Boze mój, dej mi takom zonke
    ej, coby mi warzyła na obiod warzonke!

Cieszyn albo nie
    Wpisów
    5
    Ja do Włoch z Polski jadę przez Czechy i Austrię.Koszt winiety 10-co dziowej w Czechach to 310 kcs,a w Austrii 8,90 euro.Czasami śmigam tam przez Innsbruck i Bolzano.Fajne widoki,góry,kręte drogi
    „Gdy wszyscy wiedzą, że coś jest niemożliwe, przychodzi ktoś, kto o tym nie wie, i on to robi.”
    Albert Einstein

sprawdz bagaznik, przy następnej podrózy
    "Ludzie sadzą pogardę czekając na szacunek Ale jak siejesz trawę nie licz, że wyrosną róże"

Niby miasto a świnie luzem chodzą !

A to też czerwony !

Cytat Napisał sympatyczny Zobacz post
    Czasami śmigam tam przez Innsbruck i Bolzano.Fajne widoki,góry,kręte drogi
    No tam jest super trasa widokowa przez przełęcz, widoki pikne.
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Ja polecam północno-wschodnie region. Trieste-Wenecja-Bolonia w pobliżu jest jeszcze Werona, do której też można na moment wpaść albo Florencja. Mnie urzekła także wyspa Grado niedaleko Trieste, albo np. Muggia. W tamtym Rejonie jest wiele takich perełek, których nie znajduje się tak po prostu w przewodnikach.

Uprawnienia