Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Temat: [Serial] Bibliotekarze

[Serial] Bibliotekarze

Szykujecie się na niego? Ma być emitowany od 2 września na tv puls. Fabuła serialu jest taka:

"Flynn Carsen z pozoru może wydawać się zwykłym bibliotekarzem. Podziemia słynnej Biblioteki Metropolitan, w której pracuje, skrywają jednak nie jeden sekret… Mieści się tam tajna siedziba naukowców i poszukiwaczy przygód, którzy próbują wyjaśnić najbardziej nieprawdopodobne zagadki, kolekcjonują tajemnicze artefakty i chronią świat przed ponadnaturalnymi siłami. Gdy cywilizacji zaczyna zagrażać niebezpieczeństwo Flynn i jego "Strażnik" Eve Baird muszą stawić czoła złu. Wraz z grupą zrekrutowanych osób - jako Bibliotekarze - staną do walki z antyczną organizacją, która dąży do tego, by na świecie zapanowała magia."

"Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Jakoś nie przekonuje mnie do oglądania...a już myślałem że coś w stylu...trudne sprawy tylko co takiego niezwykłego byłoby w pracy bibliotekarza
    To niezwykłe, jak można kłamać, przyznając sobie rację.

Jean-Paul Sartre

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Cytat Napisał ceuer Zobacz post
    Jakoś nie przekonuje mnie do oglądania...a już myślałem że coś w stylu...trudne sprawy tylko co takiego niezwykłego byłoby w pracy bibliotekarza
    Mole książkowe
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cytat Napisał wisiketa Zobacz post
    Mole książkowe

Jean-Paul Sartre

Skoczów
    Wpisów
    18
    no jeśli poleci w naszej DVB-T sieci to na pewno będę starał się oglądać.
    Lubię takie kino to może i serial będzie fajny ...choćby od czasu do czasu
    ...przygoda, historia, uśmiech, logiczne myślenie ... to fajnie pooglądać, bo trudno dziś o coś podobnego w TV
    ...forever young...World is not enough...open your mind ... ZUMBA!

Teraz to w tv: trudne sprawy, lekarze, pielęgniarki, szpital, szkoła, policjanci i policjantki, dlaczego ja i inne badziewia...nie wiem czego nie wymieniłem

Jean-Paul Sartre

Te o szpitolach są całkiem niezłe
    Zupełnie jakbyśmy poznali się tylko po to, żeby się ze sobą żegnać.

(Daniel Glattauer – Wróć do mnie)

Wszystkie są zacne

Jean-Paul Sartre

To o szkole jest fajne, czasem fajne laseczki tam występują hehe
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Uprawnienia