Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 51

Temat: Fala uchodżców coraz bliżej

Lepiej ilość imigrantów w Polsce ograniczyć do minimum i nie ulegać naciskom UE ;https://youtu.be/eacuqS8Nnd4

Ten filmik też powinien dać nam do myślenia. Tak może być u nas za parę lat.

https://www.youtube.com/watch?v=kLwkOcNgihI
    Ostatnio edytowane przez Cacy 3 ; 04-09-2015 o 11:26

Kajów koło Gdziejowa
    Cytat Napisał Cacy 3 Zobacz post
    Tak może być u nas za parę lat.

https://www.youtube.com/watch?v=kLwkOcNgihI

Tak już jest , jak nie kibole coś demolują to zamieszki na tle religijnym albo z powodu krzyża, także myśle, że uchodźcy nic nowego tutaj nie wniosą

1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

Zgoda. Tylko po co są nam potrzebni następni zadymiarze?

Skoczów
    Wpisów
    18
    Cytat Napisał ceuer Zobacz post
    U nas zrobią postój jak bociany
    oby tak było! ...niech lecą dalej, bo za 50 lat z naszej kultury nic nie zostanie. Co prawda, to już pewnie nie będzie mój problem, ale niektóre sprawy można za wczasu zablokować.

Niech uciekają w stronę Dubaju i innych krajów muzłumańskich. Tam jest kasa, masę wolnych przestrzeni ...tam mogą budować swoje miejsce.
    Oni nas kolonizują!

Osobiście jestem przeciw przyjmowaniem tych uchodźców.

Mówi się o nielegalnych imigrantach ...jacy oni nielegalni?, kiedy mają dostawać miejsca do mieszkania, zasiłki itd ...to już jest dawno zalegalizowane!
    Kolejne unijno-medialne mydlenie oczu. Jestem pełen obaw.
    Ostatnio edytowane przez tomi71 ; 04-09-2015 o 12:06
    ...forever young...World is not enough...open your mind ... ZUMBA!

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Mam pytanie, bo nie wiem ilu uchodźców przyjmą Rosjanie?
    A tu link, Kraśko już zaczął czytać i to nie Sobieski
    http://wyborcza.pl/1,75477,18707256,....html#BoxGWImg

- - - Dopisano - - -

bez komentarza.
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cytat Napisał Krilady* Zobacz post
    Nie wiem...ale jakby u nas była wojna też bym spieprzała gdzie się da. Trzeba im pomóc tylko nie wiem jak najlepiej... Nie rozumiem przetrzymywania tych ludzi i w sumie nic nie robienia...
    Wiesz zgadzam się z Tobą że jakby u nas była wojna to też bym wiała gdzie pieprz rośnie,ale w odróżnieniu od nich nie zabijałabym "w imię Jezusa" czy innego bożka i nie narzucałabym swojej kultury a to się zacznie dziać. Gdzieś słyszałam że ponoć tych radykalnych jest "tylko" około 10%,ale matematyka nie kłamie i każdy umie sobie policzyć że jeżeli nasz kraj ma przyjąć 2200 uchodźców to 10%=220 osób-czy to aby na pewno tak niewiele by narobić dziadostwa?! Już sama nie wiem w co wierzyć,czego słuchać i co oglądać,jestem skołowana i przerażona tym co się dzieje wokół i może to już nie będzie nasz problem,jak napisał tomi,ale za 50 lat będą tu jeszcze nasze dzieci i wnuki.

twojej wyobraźni
    Wpisów
    2
    220 osób to jest nic, ale jak ktoś wierzy, że trafi do nas 2200 uchodźców i na tym się skończy to gratuluję naiwności. Już się pojawiają głosy, że ma to być nie 2200, a 10000 uchodźców i jeżeli ich nie przyjmiemy to będziemy płacić kary.

Cytat Napisał Krilady* Zobacz post
    Nie wiem...ale jakby u nas była wojna też bym spieprzała gdzie się da.
    Ale oni nie spieprzają gdzie się da, tylko tam, gdzie jest największy socjal (Niemcy, Francja, Wielka Brytania). Co się działo, kiedy na Węgrzech wstrzymano pociąg do Niemiec? rozpętały się burdy i protesty ze strony uchodźców, rzucali jedzeniem, odmawiali przyjęcia pomocy ze strony Węgierskiego rządu. To nie są uchodźcy wojenni, tylko ludzie, którym marzy się wygodne życia na koszt innych.
    Błogosławieni ci, którzy się gubią, albowiem to oni wyznaczają nowe drogi.

Uprawnienia