Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 54

Temat: Fala uchodżców coraz bliżej

Skoczów
    Wpisów
    18
    uciekać? my? z własnego domu?

dlaczego Ci w Warszawie nie słuchają głosu narodu, przecież idą wybory mogliby na tym "zarobić" wyborców, ale im nie zależy bo czy wejdą z PISu czy z PO to i tak fotel na Wiejskiej mają zapewniony. Mierna frekwencja w referendum juz powinna im dać do zrozumienia jaki istnieje rozdźwięk społeczeństwo-państwo ...ale po co? głuche betony partyjne i polityczne.

Sam się zastanawiałem kiedyś nad podróżowaniem po świecie albo nawet przenosinami w inne strony świata, ale nie jako uciekinier tylko ze swojego wyboru. Kierunek który zawsze mnie interesował wydaje się być jak najbardziej słuszny - Australia. Tam sprawy są postawione jasno: podporządkuj się naszym prawom,a jak się nie podoba to spadaj do siebie. ...nigdy nie myślałem o emigracji na Węgry, ale wygląda, że tam też ludzie mają jaja i kiedy pozbędą się tych bojówek uchodźców to zamkną granice ...tam też może być bezpiecznie.

Nas ratuje nasza "bieda" ...kto by do nas na stałe uciekał bez wysokiego socjalu? desperat albo ...kolonizator ..i tych Kolumbów XXI wieku trzeba się bać, tak jak 500 lat temu prawdziwi amerykanie bali się konkwistadorów ...choć byli u siebie i tak przegrali i praktycznie wyginęli.

a nasi prokuratorzy podobno już szukają chętnych internautów, którzy chcą wyremontować Auschwitz

sytuacja, która się pojawiła całkiem znienacka powoduje różne nasze reakcje ...w internecie dość ostre teksty, bo ludzie myślą, że są "bezpieczni" wypowiadając swoje opinie, ale sprowadzają się one przecież do jednego: OBRONY NASZEJ OJCZYZNY - POLSKI

na razie walczymy słowami ...oby to wystarczyło
    ...forever young...World is not enough...open your mind ... ZUMBA!

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Dla Europy jest za późno. Musimy starać się ocalić chociaż Polskę.. Mój brat w Norwegii już nie ogląda choinki na Święta Bożego Narodzenia bo obraża ona w centrum miasta uczucia religijne muzułmanów! Mamy córki, Mężczyźni - żony i matki. Zadbajcie o nas..
    Do nas to dojdzie za kilkanaście lat, a może szybciej.

- - - Dopisano - - -

http://www.pch24.pl/wzruszaja-cie-ob...o,37985,i.html
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Myślę że większość społeczeństwa jest przeciwko przyjmowaniu imigrantów, demokratycznie powinniśmy wystąpić z UE która dyktuje nam co mamy robić, kiedyś sterował nami kreml a teraz steruje nami UE

Skoczów
    Wpisów
    18
    Cytat Napisał niedobry_forumowicz Zobacz post
    Myślę że większość społeczeństwa jest przeciwko przyjmowaniu imigrantów, demokratycznie powinniśmy wystąpić z UE która dyktuje nam co mamy robić, kiedyś sterował nami kreml a teraz steruje nami UE
    w tym referendum pewnie frekwencja byłaby dużo większa ...a wynik? ...któż to wie?
    ...forever young...World is not enough...open your mind ... ZUMBA!

tomi "ci na wiejskiej" nie śłuchają głosu narodu, bo naród nasz jest tępy i nie ma głosu. Jesteśmy bezpłciowi poglądowo. Każdy tylko gada ale nic nie robi. Poza tym my Polacy nie rozumiemy polityki. Sama władza dyma nas na każdym kroku bo sami swoją postawą pogłębiamy to błędne koło. Nie ma w Polsce obywateli z jajami którzy wywlekliby za mordy sprzedawczyków z Wiejskiej i rozstrzelali za zdrady stanu w postaci mochloj i korupcji. Toczymy się po równi pochyłej, a nasi dziadowie przewracają się w grobach patrząc jak trwonione jest to, za co oddawali swoje życia.
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Ostatnio edytowane przez niedobry_forumowicz ; 08-09-2015 o 13:45

Cytat Napisał Nie bój żaby Zobacz post
    220 osób to jest nic, ale jak ktoś wierzy, że trafi do nas 2200 uchodźców i na tym się skończy to gratuluję naiwności. Już się pojawiają głosy, że ma to być nie 2200, a 10000 uchodźców i jeżeli ich nie przyjmiemy to będziemy płacić kary.

Ale oni nie spieprzają gdzie się da, tylko tam, gdzie jest największy socjal (Niemcy, Francja, Wielka Brytania). Co się działo, kiedy na Węgrzech wstrzymano pociąg do Niemiec? rozpętały się burdy i protesty ze strony uchodźców, rzucali jedzeniem, odmawiali przyjęcia pomocy ze strony Węgierskiego rządu. To nie są uchodźcy wojenni, tylko ludzie, którym marzy się wygodne życia na koszt innych.
    Oj nie czepiaj się cyferek,wiadomo że trafi ich tu więcej,ja nawet nie wierzę że będzie ich "tylko" 10 tysięcy,a polski rząd też im obiecuje kasę,mieszkania,pracę więc pewnie będą tacy którzy tu trafią "z braku laku".

To kto się wybiera na demonstrację przeciwko nielegalnym imigrantom teraz w sobotę w Warszawie?

nigdzie nie słyszałem o żadnej demonstracji

Jak myślisz dlaczego? Media przecież popierają przyjmowanie nielegalnych imigrantów. Jeśli jesteście przeciw tej nieodpowiedzialnej polityce naszego rządu, a widzę, że są tu takie osoby, udostępniajcie informację o proteście:
    https://www.facebook.com/events/1487457864881242/

Oczywiście najlepiej jest pojechać, ale jeśli nie możecie, po prostu dajcie innym znać.

Uprawnienia