Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: odzież ciążowa w ciucholandach

odzież ciążowa w ciucholandach

Hello
    Czy w Skoczowie znajdę w którymś ciucholandzie odzież ciążową, bo siedzę w domu i nie wiem czy warto się wybierać czy lepiej polować w internecie?
    A oprócz tego mam pytanie jak się dobiera rozmiarówkę spodni ciążowych. Czy to mam być rozmiar zbliżony do noszonego, a ten pas już jest z zapasem na brzuch, czy należy jednak większe kupować? Może mi ktoś pomoże, bo ja głupieję jak czytam te wymiary na internecie, a nie chciałabym odsyłać, tylko od razu kupić takie żeby pasowały.
    Pozdrawiam

A jaki rozmiar spodni nosisz?

Kupuje się rozmiar noszony, chyba że przytyjesz.
    Nie mówię o brzuszku.
    Mój cień przypomniał mi dzisiaj o istnieniu kogoś niesamowitego...

czeluściach foruma
    Dokładnie

Co do ciucholandów to chyba nie tak łatwo trafić tam coś ciążowego (raz trafiłam spodnie...i nic nigdy więcej), ale bluzki to kupowałam zwykłe tylko przymierzałam czy się mieszczę..i wyglądam jako tako. Tak czy siak to raczej warto zaglądnąć, a nuż coś się wyszpera

Szczerze to wolę outlety, niż ciucholandy. Można dostać nowe, markowe rzeczy w podobnych cenach, więc wybór jest oczywisty. Jak się chcę obkupić to jadę pozwiedzać fashion house i wsiąkam tam na kilka godzin. Zawsze taki wypad wypali.

czeluściach foruma
    Cytat Napisał Melody Zobacz post
    Jak się chcę obkupić to jadę pozwiedzać fashion house i wsiąkam tam na kilka godzin. Zawsze taki wypad wypali.
    Heh, kiedyś tak bywało.....z dwójką maluchów na łażenie, wybieranie nie ma szans.... A zakupy w FH też polecam, choć teraz przerzuciłam się na sklepy ciut bliżej albo on-line i wyczekuję na dobre promocje

- - - Dopisano - - -

Przy okazji polecam sklep internetowy C&A http://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/ou...stkie-produkty , na wyprzedaży można za całkiem przyzwoite pieniądze coś kupić (ja kupiłam spodnie ciążowe za 35 zł).

Cytat Napisał Krilady* Zobacz post
    Heh, kiedyś tak bywało.....z dwójką maluchów na łażenie, wybieranie nie ma szans.... A zakupy w FH też polecam, choć teraz przerzuciłam się na sklepy ciut bliżej albo on-line i wyczekuję na dobre promocje

- - - Dopisano - - -

Przy okazji polecam sklep internetowy C&A(...) , na wyprzedaży można za całkiem przyzwoite pieniądze coś kupić (ja kupiłam spodnie ciążowe za 35 zł).
    też kupowałam w C&A jak byłam z brzuszkiem (a był poważny, bo dwuosobowy ) poza tym też - o dziwo - w Bonprix zamawiałam. mają niezły dział odzieży ciążowej. wtedy problem był głównie z sukienkami, bo większość wystawała do szyi mam z bonprix taką wygodna i ładniutka, nawet teraz ją noszę
    Ostatnio edytowane przez Marcin K. ; 06-02-2017 o 16:57 Powód: linki

Uprawnienia