Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Depilacja laserowa- Cieszyn-okolice

Depilacja laserowa- Cieszyn-okolice

Jak w temacie, czy któraś z Was może była na takim zabiegu? Jakie efekty? Polecacie jakiś konkretny gabinet w Cieszynie lub okolicy?

Kajów koło Gdziejowa
    Ten temat już tu był poruszany , wpisz w wyszukiwarce "depilacja laserowa" i poczytaj sobie posty.
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

Cytat Napisał Rufijok Zobacz post
    Ten temat już tu był poruszany , wpisz w wyszukiwarce "depilacja laserowa" i poczytaj sobie posty.
    Dzięki za zwrócenie uwagi, wątek wyszukałam.
    70 % postów nie na jego temat, a odpowiedzi na moje pytania też nie znalazłam..

Kajów koło Gdziejowa
    Myślisz, że teraz po założeniu takiego samego wątku będzie lepiej ?

- - - Dopisano - - -

Powodzenia
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

Witam, żonka zamierza zakupić depilator laserowy, więc jak juz kupi to ja mogę wydepilowac po kosztach ;-)

Cytat Napisał szekerwar323 Zobacz post
    Witam, żonka zamierza zakupić depilator laserowy, więc jak juz kupi to ja mogę wydepilowac po kosztach ;-)

Chyba jednak wolę gabinet

Chyba? ;-) ,
    Ja jestem profesjonalistą jak się za coś biorę to do końca ;-),
    najważniejszy jest klient :-),
    pozdrawiam do usług ;-)

Uprawnienia