Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 16 z 26 PierwszyPierwszy ... 61415161718 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 259

Temat: Nielegalni imigranci

twojej wyobraźni
    Wpisów
    2
    Cytat Napisał dyszol Zobacz post
    Zwróć uwagę, że użyłem zwrotu "nazwijmy to moralnością" bo nie jestem pewien jak to nazwać.
    To po jaką cholerę dyskutujesz o czymś, czego nawet nie potrafisz nazwać?

Oczywiście wiesz o co chodzi...
    Myślę, że nie tylko ja wiem. Etyka zawodowa zabrania lekarzom występować w reklamach, wiec gimnastykujesz się jak możesz, żeby odciągnąć uwagę czytających od faktu, że coś takiego istnieje.
    Błogosławieni ci, którzy się gubią, albowiem to oni wyznaczają nowe drogi.

Nie znaczy to, że jest radosne przyzwolenie na to całego środowiska lekarskiego, co próbowałeś wmówić.

Ale z innej beczki, a jednak ciąg dalszy:

http://www.crazynauka.pl/satelita-no...sa-przepiekne/

Tymczasem pod tym postem na FB o... płaskoziemcach. Taka dyskusja ciągle powraca i ciągle nie wierzę, w to co widzę.
    Zwolennicy płaskiej Ziemi są wśród nas!
    Zupełnie jakbyśmy poznali się tylko po to, żeby się ze sobą żegnać.

(Daniel Glattauer – Wróć do mnie)

Cytat Napisał Nie bój żaby Zobacz post
    To po jaką cholerę dyskutujesz o czymś, czego nawet nie potrafisz nazwać?
    To że posługujesz się pojęciem czarnej dziury nie znaczy, że jest to coś co potrafiłbyś nazwać i zdefiniować choćby w promilu gdyby nie nauka, która udziela Ci informacji o świecie. Tutaj dla mnie to jest nazwijmy to moralność i tyle. Rozumiesz więc przestań się kopać.

Myślę, że nie tylko ja wiem. Etyka zawodowa zabrania lekarzom występować w reklamach, wiec gimnastykujesz się jak możesz, żeby odciągnąć uwagę czytających od faktu, że coś takiego istnieje.
    Nii, ja po prostu odniosłem się do artykułu z lekarzem którego postawę krytykujesz. Ja przyjmuję jego retorykę
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

https://m.facebook.com/story.php?sto...80549348669002

Yyyyy....

- - - Dopisano - - -

Nii, ja po prostu odniosłem się do artykułu z lekarzem którego postawę krytykujesz. Ja przyjmuję jego retorykę
    Dopiero dziś poczytałam to i też się z grubsza zgadzam, ino nie rozumiem, dlaczego kłamie na temat soli fizjologicznej. Hm.

- - - Dopisano - - -

...żeby odciągnąć uwagę czytających...
    To jest dobre.

- - - Dopisano - - -

Gdyby lekarz reklamował jakiś dobry, sprawdzony lek na konkretną chorobę, to nie widzę problemu. Na szczęście na naszym rynku są zamienniki, żeby na przykład nie dać zarabiać danemu producentowi hehe. Ale substancja czynna będzie ta sama.
    Ale takich reklam nie ma.

Problem w reklamowaniu suplementów polega nie na tym, że ludziowie hurtem do szamanów polecą, ale na tym, że opierając się na opisie objawów będą się leczyć na własną rękę.

"Nie. Druga przyczyna to brak edukacji. Nie jesteśmy edukowani z zakresu zdrowia, które, o ironio, uważamy według wielu statystyk za najwyższą wartość. Nie ma środków na edukację, a kampanie społeczne i profilaktyczne są sponsorowane często przez firmy farmaceutyczne. Fundacje i trzeci sektor robi co może, ale to kropla w morzu potrzeb."

Oczywiście, szczególnie te szpece od antykoncepcji wszelkiej maści i pokroju. Edukują, sponsorują, ściemniają i nawet lekiem nazywają to co rozwala kobietę od środka. Wstyd i hańba. Pseudo lekarzynki.

A striwerdzenie, że BÓL TO BÓL buuuuhaha...różne są rodzaje bólu i napięciowy ból też istnieje i wiele,wiele innych. Brednie, brednie, brednie, żal!
    http://instytutleczeniabolu.pl/3/co-leczymy

LEKARZ I REKLAMA, Naczelna Izba Lekarska: http://www.nil.org.pl/aktualnosci/lekarze-w-reklamach-komunikat-naczelnego-rzecznika-odpowiedzialnosci-zawodowej
    http://www.wirtualnemedia.pl/artykul...eczniczy-wideo
    Ostatnio edytowane przez Krzaczek_Malin ; 27-01-2017 o 22:40

Ktoś mi to przetłumaczy na polskie?

Z całego posta zrozumiałam: brak edukacji. Zgoda, ale nie tylko z zakresu zdrowia, bo to obszerny temat, ale wpierw z zakresu propagandy i manipulacji.

Tak to wygląda jak się pisze już po dwóch grzańcach albo jednej kresce hehe
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Tobie się po grzańcu rozjaśnia.

O kresce nic nie słyszałam...

Widzę, że powstał K.W.A. dla duetu. Pozazdrościć Wy tak razem ten teges sie uzupełniacie wzajemnie aż miło popatrzeć

lopico, proponuje w translatorze zapodać z pl na pl. Może pomoże.

Może zamiast próbować ubierać wątły sarkazm w słowa skup się na wątku który zadałaś i go doprecyzuj, bo jest kompletnie nieemisyjny.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia