Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 3 z 26 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 259

Temat: Nielegalni imigranci

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Cytat Napisał Nie bój żaby Zobacz post
    Z czego mam się zwolnić? z podatków? Niestety nie ma takiej możliwości, pod przymusem muszę składać się na absurdy, które tempa większość społeczeństwa popiera. Założenie firmy tego nie zmieni.
    Czy ja napisałem że masz się zwolnić z podatków? pomyśl troszkę, firmy też płacą podatki. Myślenie dziś nie jest twoją mocną stroną.
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

twojej wyobraźni
    Wpisów
    2
    Cytat Napisał dyszol Zobacz post
    Mistrzowi języka polskiego powinęła się noga.
    To dlatego, że nad ranem wróciłem z weekendowych wojaży i dopiero teraz wracam do życia

- - - Dopisano - - -

Cytat Napisał wisiketa Zobacz post
    Czy ja napisałem że masz się zwolnić z podatków?
    W takim razie z czego mam się zwolnić w jaki sposób sprawi to, że nie będę płacił podatków?
    Ostatnio edytowane przez Nie bój żaby ; 20-09-2015 o 13:14
    Błogosławieni ci, którzy się gubią, albowiem to oni wyznaczają nowe drogi.

To dlatego, że nad ranem wróciłem z weekendowych wojaży i dopiero teraz wracam do życia

- - - Dopisano - - -

W takim razie z czego mam się zwolnić w jaki sposób sprawi to, że nie będę płacił podatków?
    Chyba te wojaże faktycznie przyćmiły ci mózg, jesteś bezrobotny to nie płacisz podatków, jasne jak.słoneczko

twojej wyobraźni
    Wpisów
    2
    Cytat Napisał naliks Zobacz post
    Chyba te wojaże faktycznie przyćmiły ci mózg, jesteś bezrobotny to nie płacisz podatków, jasne jak.słoneczko
    Od kiedy bezrobotny nie płaci podatków? słyszałeś może o czymś takim, jak VAT i akcyza?

- - - Dopisano - - -

Widzę, żeś kologo naliks napisał kolejną głupotę po czym zwiał, żeby nie musieć się do tego przyznać kogoś mi to przypomina
    Błogosławieni ci, którzy się gubią, albowiem to oni wyznaczają nowe drogi.

Od kiedy bezrobotny nie płaci podatków? słyszałeś może o czymś takim, jak VAT i akcyza?

- - - Dopisano - - -

Widzę, żeś kologo naliks napisał kolejną głupotę po czym zwiał, żeby nie musieć się do tego przyznać kogoś mi to przypomina
    Chłopie...lepiej kraść w tym kraju jak zapierdzielać za najniższą krajową i nie płacić podatków, cóż by to było...podatek od kradzieży

Pawel27 dzięki za film.
    Wiele osób uważa, że tych kilka tysięcy tak zwanych uchodźców nie wpłynie na nasz kraj. Jednak naiwnie jest myśleć, że to będzie tylko kilka tysięcy. Do Europy ciągle przybywają nowi, więc Unia Europejska znowu będzie przydzielać. W ten sposób w ciągu kilku pokoleń nasz kraj zmieni się nie do poznania i jak pokazują doświadczenia innych krajów, nie będzie to zmiana na lepsze.

Wklejam następny link, dla tych którym nie jest to obojętne:
    https://www.facebook.com/events/1620780911529146/

Nie zapomnijcie też o manifestacji w Bielsku 2.10:
    https://www.facebook.com/events/892634967482796/

i w Katowicach:
    https://www.facebook.com/events/1611336639115536/

Kajów koło Gdziejowa
    Imigranci przybywają do Uni

Widać, że młodzi i dynamiczni
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    To jest gorsze od stonki, bo na stonkę można randapu użyć, a bliźniego trzeba miłować
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja już od dłuższego czasu popieram Januszka, gdyby reszta społeczenstwa wybrała jego partie to rozbiłaby ten beton po pis sld psl i w końcu zaszły jakieś zmiany, rozwiazałbyvsie też problem z imigrantami

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia