Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Temat: usunięte z "Stwardnienie rozsiane a przewlekła bolerioza neurologiczna"

Cytat Napisał naliks Zobacz post
    Wszędzie widzisz ceuera koleś, weź idź do kuchni i zobacz czy go u ciebie w lodówce nie ma....
    Był też taki facet , który się odżegnywał a potem szydło (nie mylić z p. poseł) wyszło z worka:

niedobry_f.. Prosze mnie z nikim nie utożsamiać..

Cytat Napisał Ki-koker Zobacz post
    Był też taki facet , który się odżegnywał a potem szydło (nie mylić z p. poseł) wyszło z worka:
    Też sprawdź czy u Ciebie nie ma ceuera w lodówce

Kajów koło Gdziejowa
    Straszne jak już jeden drugiego w lodówce widzi, niestety, ale u niektórych osób objawy stwarnienia rozsianego są przerażające .
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

twojej wyobraźni
    Wpisów
    2
    Cytat Napisał naliks Zobacz post
    Wszędzie widzisz ceuera koleś, weź idź do kuchni i zobacz czy go u ciebie w lodówce nie ma
    Myślę, że do lodówki byś mi nie wszedł ceuerku, ponieważ Ty raczej w krzakach lubisz się czaić
    Błogosławieni ci, którzy się gubią, albowiem to oni wyznaczają nowe drogi.

Kajów koło Gdziejowa
    Już nie tylko w lodówce ale i w krzokach
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

Uprawnienia