Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Temat: auto z zagranicy

auto z zagranicy

Orientuje się ktoś jak wygląda sprawa z kupnem auta za granicą, w salonie i sprowadzeniem go do polski?

Myślisz że sie to o płaco?

No noe wiem właśnie czy sie opłaco, cenowo podobnie wychodzi jednak niemiec dostanie lepsze wyposażenie jak u nas

Kajów koło Gdziejowa
    Zależy jakie auto, ale raczej sie nie opłaca no chyba że myślisz że stan licznika jest originalny. Niedawno oglądałem audi A6 diesel 2008 rok podobno 106 tys km przejechane, ale jak to możliwe jak na zaświadczeniu z Audi servisu auto miało już w 2009 roku 95 tys przejechane. Koleś miał pół roku auto i tego nie widział i wierzył w ten przebieg. Ja w zeszłym roku kupowałem komuś w Polsce auto.
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

Mnie się wydaje, że naliksowi zależy na kupnie "nówki", bo pisze, że w salonie a nie ze szrotu ......chyba, że chodzi mu o przy salonowe komisy w których pozostawia się stare auta w rozliczeniu .

Dane dot. sprowadzenia samochodu z UE.

http://www.twoja-firma.pl/ekspert/py...auta-z-ue.html
    Ostatnio edytowane przez Ki-koker ; 11-10-2015 o 16:20

Dokładnie, chodzi mi o nówkę

- - - Dopisano - - -

Mogło sie pozmieniać bo ten link 5 lat stary

Kajów koło Gdziejowa
    Po co Ci nówke sprowadzać, po urzędach celnych latać, po co ponosić dodatkowe koszty i tracić czas na urzędasów. Ja bym wyszukał odpowiednią promocje , poszedł do salonu i bez jakichś tam ceregieli kupił.

Też jestem tego samego zdania. Gdzieś słyszałem (czy przeczytałem), że "nieniaszki" kupują u nas samochody, bo z tym samym "wypasem" są w polskich salonach tańsze. Jakość wszędzie jest podobna, bo wiele marek jest produkowanych poza granicami producenta. Przykład: Opel Astry...Polska, czy Ford Focus...Meksyk.

To w sumie ciekawa zależność, oni kupują niby u nas nowe bo tańsze i z lepszym wypasem a polacy ściągają stare trupy i są zadowoleni z jazdy 10 letnim passatem, bo u nas niby w tej cenie takiego wypasu z nie dostaniesz

Kajów koło Gdziejowa
    Cytat Napisał Ki-koker Zobacz post
    Też jestem tego samego zdania. Gdzieś słyszałem (czy przeczytałem), że "nieniaszki" kupują u nas samochody, bo z tym samym "wypasem" są w polskich salonach tańsze. Jakość wszędzie jest podobna, bo wiele marek jest produkowanych poza granicami producenta. Przykład: Opel Astry...Polska, czy Ford Focus...Meksyk.
    Dobrze gdzieś tam przeczytałeś, ale to sie im opłaca jak złoty się osłabi np kurs byłyby 1€ - ok.4,60 -5 zł a salony samochodowe reagują bardzo powoli bo z reguły podwyższają ceny nowych samochodów po ok. 3 miesiącach, wtedy jeszcze zyskują na vacie bo w Polsce nie płacą 23% tylko w niemczech 19%.

Uprawnienia