Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 36

Temat: usunięte z "W Niemczech coraz gorzej"

Kajów koło Gdziejowa

usunięte z "W Niemczech coraz gorzej"

Cytat Napisał Nie bój żaby Zobacz post
    Dość ciekawa teoria, możesz mi to jakoś (matematycznie) uzasadnić?
    Wiedziałem żabciu że nie dasz rady , ale już tłumacze zasade matematyki
    2+2= 4 itd.

Pytam dlatego, iż mnie w szkole uczono
    W której? W tej wieczorówce? Daj spokój
    Ostatnio edytowane przez Rufijok ; 15-10-2015 o 16:13 Powód: zima sie zrobiło
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

twojej wyobraźni
    Wpisów
    2
    Cytat Napisał Rufijok Zobacz post
    Wiedziałem żabciu że nie dasz rady , ale już tłumacze zasade matematyki
    2+2= 4 itd
    Czyli tempo wzrostu na poziomie 0,5% rocznie jest większe od tempa wzrostu na poziomie 5% rocznie, dlatego, że 2+2 = 4?
    Ostatnio edytowane przez Nie bój żaby ; 15-10-2015 o 16:19
    Błogosławieni ci, którzy się gubią, albowiem to oni wyznaczają nowe drogi.

Kajów koło Gdziejowa
    Zabciu, gdyby tak było jak ty piszsz to Polska musiałaby być potęgą gospodarczą a jest w śród słabeuszy na szarym końcu. Dobrze że chociaż Bandladesz jest za nami.

twojej wyobraźni
    Wpisów
    2
    Obracasz kota ogonem...

Nigdzie nie pisałem, że Polska jest potęgą gospodarczą, tylko, że niemiecka gospodarka praktycznie się nie rozwija.

- - - Dopisano - - -

Zamiast wypisywać takie pierdoły wyoślij mi w końcu tę twoją kreatywną matematykę

Kajów koło Gdziejowa
    Obracasz kota ogonem...

Nigdzie nie pisałem, że Polska jest potęgą gospodarczą, tylko, że niemiecka gospodarka praktycznie się nie rozwija.
    No to jak niemiecka gospodarka sie nie rozwija a polska gospodarka sie rozwija to niemcy muszą być na szarym końcu a Polska potęgą gospodarczą, przecież tak jest już od kilku lat że Polska ma ponad 5% PKB a Niemcy niedawno mieli recesje . Przypuszczam, że to są te firmy co polską gospodarke napędzają Zabka, Ryłko, OX, Mokate, Straż Miejska

Zamiast wypisywać takie pierdoły wyoślij mi w końcu tę twoją kreatywną matematykę
    Nie podejmuje się tego zadania , do tej pory nikt z pedagogów nie dał rady to po co ja sie mam wysilać.

twojej wyobraźni
    Wpisów
    2
    No to jak niemiecka gospodarka sie nie rozwija a polska gospodarka sie rozwija to niemcy muszą być na szarym końcu a Polska potęgą gospodarczą, przecież tak jest już od kilku lat że Polska ma ponad 5% PKB a Niemcy niedawno mieli recesje
    Jakie 5%, jakiego PKB? o czym ty w ogóle piszesz? Polska ma tylko 5% PKB? to kto ma resztę?

Nie podejmuje się tego zadania , do tej pory nikt z pedagogów nie dał rady to po co ja się mam wysilać.
    To nie jest kwestia pedagogów, tylko twojej głupoty! Operujesz pojęciami, których znaczenia nie znasz, mylisz pojęcie gospodarki narodowej z kapitałem zagranicznym i własnością przedsiębiorstw, wskaźnik wzrostu gospodarczego z PKB, itp. itd.
    Ostatnio edytowane przez Nie bój żaby ; 15-10-2015 o 17:40

Kajów koło Gdziejowa
    Ja nic nie myle, to ty cały czas piszesz o PKB a teraz się okazuje że ty nawet nie wiesz co to jest.
    A więc tłumacze ci że skrót PKB oznacza Produkt Krajowy Brutto

twojej wyobraźni
    Wpisów
    2
    Mylisz się, cały czas piszę o wzroście gospodarczym.

- - - Dopisano - - -

Zanim zaczniesz zarzucać mi, że kreuję się na mistrza ekonomii weź pod uwagę, że są to pojęcia, które każdy powinien znać, a jeżeli nie zna to są do znalezienia w sieci w dwie minuty.

- - - Dopisano - - -

I ponownie pytam od kiedy tempo wzrostu na poziomie 0,5% rocznie jest większe od tempa wzrostu na poziomie 5% rocznie i co ma do tego równanie 2+2= 4?
    Ostatnio edytowane przez Nie bój żaby ; 15-10-2015 o 18:00

Kajów koło Gdziejowa
    Mylisz się, cały czas piszę o wzroście gospodarczym.
    No co ty poważnie? To ty nie piszesz o PKB tylko o wzroście gospodarczym?
    No ale tu pisałeś o PKB
    Rzeczywiście niemiecka gospodarka się rozwija 2012- wzrost PKB 0,1%, 2013 - wzrost PKB 0,4%, w zeszłym roku świętowali wielki sukces bo wzrost PKB poszybował do astronomicznej wartości 1,5%
    No i widzisz jak sie pogubiłeś, piszesz że nie piszesz a piszesz .

Mistrzu ekonomi , a ja słyszałem że powszechnie przyjętą miarą wzrostu gospodarczego jest PKB , co ty na to?

- - - Dopisano - - -

co ma do tego równanie 2+2= 4?
    Tak wygląda matematyka, ale to jej początki jakbyś nie wiedział to jeszcze można mnożyć np: 3x3 = 9 albo dzielić 77:7 = 11
    Są jeszcze rachunki prawdopodobieństwa, całki, silnie, ułamki itd.

A tak w ogóle Żabciu to jako sie mosz?
    Zupełnie jakbyśmy poznali się tylko po to, żeby się ze sobą żegnać.

(Daniel Glattauer – Wróć do mnie)

Uprawnienia