Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23

Temat: usunięte z "iGO nawigacja"

twojej wyobraźni
    Wpisów
    2

usunięte z "iGO nawigacja"

Cytat Napisał Rufijok Zobacz post
    jo był pewny że nasz makgajwer mu to wytłumaczy, ale ni, cisza.
    No to czekamy, przecie ty jesteś mistrz techniki, a ja ortografii. To są twoje słowa, już żeś zapomniał? Zamiast śmiać się sam z siebie pokaż, że potrafisz...
    Błogosławieni ci, którzy się gubią, albowiem to oni wyznaczają nowe drogi.

Kajów koło Gdziejowa
    No popatrz, to ty jesteś ten makgajwer ? Zostawiłem ci pole do popisu a ty jak struś, łeb do piosku schowoł
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

Cytat Napisał Nie bój żaby Zobacz post
    No to czekamy, przecie ty jesteś mistrz techniki, a ja ortografii. To są twoje słowa, już żeś zapomniał? Zamiast śmiać się sam z siebie pokaż, że potrafisz...
    Ty nie wiesz Ty wszystko wiesz i to najlepiej.

twojej wyobraźni
    Wpisów
    2
    Cytat Napisał naliks Zobacz post
    Ty nie wiesz Ty wszystko wiesz i to najlepiej.
    Oczywiście, że tak, niemniej jednak dzielenie się tą wiedzą na forum jest negatywnie odbierane przez kilka osób, zwłaszcza jednego takiego papcia, który ma problemy z samowartościowaniem oraz jego młodszego kumpla gamonia .

Cytat Napisał Nie bój żaby Zobacz post
    Oczywiście, że tak, niemniej jednak dzielenie się tą wiedzą na forum jest negatywnie odbierane przez kilka osób, zwłaszcza jednego takiego papcia, który ma problemy z samowartościowaniem oraz jego młodszego kumpla gamonia .
    Gamonia to sobie w domu poszukaj, gwarantuje że znajdziesz

- - - Dopisano - - -

Moja żona mi mówiła że pamięta takiego leszcza i gamonia z zawodówki na bajerkach, tak zwany kaka z górek

Taka fajna pogoda a tutaj na forum tak nerwowo . Nikt nikogo nie wymienił z imienia ani z nicku.

Kajów koło Gdziejowa
    Cytat Napisał Ki-koker Zobacz post
    Taka fajna pogoda a tutaj na forum tak nerwowo
    Gdzie nerwowo? Raczej wesoło.

A nasz ropuszek agresywny, hormony w nim strasznie buzują , ale nie ma się co dziwić, być w takim wiekui jeszcze nic , niech się lepiej weźmie do "roboty" drugą ręką

1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

twojej wyobraźni
    Wpisów
    2
    Toś się srogo zawiódł , ale na pocieszenie powiem, że na cmentarz chodzę zawsze po zmroku, jeszcze wszystko przed tobą .

Moja żona mi mówiła że pamięta takiego leszcza i gamonia z zawodówki na bajerkach, tak zwany kaka z górek
    Ja pamiętam co najmniej kilku takich, ale co mnie tam leszcze obchodzą. Kiedyś obiecałeś pochwalić mi się swoją żoną, dawaj... może akurat jest w moim typie, tylko pamiętaj, że ostrzegałem

Nie dla psa kielbasa, stety ma dziewczyna gust, powiedziała że w życiu by sie nie spotkykała z taką ciotą. A szukać cie nie będe, kiedyś na spontanie sie spotkamy i pogadamy

twojej wyobraźni
    Wpisów
    2
    Śmiem w to wątpić, ale z gustami się nie dyskutuje. Pozdrów ją serdecznie w moim imieniu .

- - - Dopisano - - -

z taką ciotą.
    Daj se pozór ceuerku, bo za chwilę znów będziesz płakał, że cię zbanowali .

- - - Dopisano - - -

Cytat Napisał Ki-koker Zobacz post
    Taka fajna pogoda a tutaj na forum tak nerwowo . Nikt nikogo nie wymienił z imienia ani z nicku.
    Kundle zawsze będą szczekać, trzeba się przyzwyczaić, grunt żeby karawana szła dalej

Uprawnienia