Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Temat: Jaki prezent dla dziecka?

Jaki prezent dla dziecka?

Za kilka dni jadę na urodziny mojej siostrzenicy i nie mam pomysłu na jakiś super oryginalny prezent. Ostatnio kolega w pracy mówił mi że robił Fotokalendarze jakieś i żebym sobie sprawdził. Idąc za jego namową poszukałem w internecie takiego fotokalendarza i znalazłem tutaj taki (linki) czy myślicie że to byłby udany prezent dla dziewczynki w wieku 6 lat? Proszę o pomoc i wasze pomysły. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez Marcin K. ; 04-11-2015 o 12:53 Powód: linki

Jeśli szukasz prezentu z pomysłem dla 6-latki to może jakieś zestawy kreatywne? Firma DJECO produkuje np. takie drewniane zestawy do serwowania kanapek - znajdziesz w internecie.
    Kiedyś w Kauflandzie były (ale teraz już pewnie jedynie online) zestawy do przygotowania i ozdobienia domku z piernika - może coś w tym kierunku?
    Napewno musisz uwzględnić upodobania małej
    Przemysł farmakologiczny zarabia na ludziach chorych. Dlaczego więc miałby dążyć do zwiększania liczby ludzi zdrowych?

Tablet, smartfon albo laptop. Teraz dziecka byle czym nie zadowolisz

Ja wyznaję zasadę że nie powinno kupować się drogich rzeczy. Ostatnio byłem na urodzinach mojego bratanka i kupiłem mu fotokalendarz. Fajna sprawa można samemu ustawiać szablony, kolory a nawet w danych dniach np zdjęcia kogoś kto ma urodziny. Myślę że to fajna alternatywa dla drogich zabawek. Ale to już każdy decyduje za siebie co komu daje i nic nam do tego. Ale jeśli ktoś chciałby zobaczyć jak to wygląda to proszę: (linki)
    Ostatnio edytowane przez Marcin K. ; 20-11-2015 o 10:37 Powód: linki

Cytat Napisał moonia Zobacz post
    Tablet, smartfon albo laptop. Teraz dziecka byle czym nie zadowolisz
    Oszalałeś chyba, dzieciakowi biednemu się w głowie przewróci jak będzie na zwykłe urodziny coś takiego dostawał. Zresztą za mała jest na takie prezenty. Kup np. voucher na przygodę na linach dla dziecka albo zabawę na farmie iluzji, dzieciak chociaż trochę powietrza i ruchu zazna, zamiast od małego nabierać złe nawyki.

Przedewszystkim zabawke dostosowaną do wieku, czym ma sie zadowolić 18latek który już na komunie dostał quada...samchód czy mieszkanie?

Kajów koło Gdziejowa
    Ja wiem, jeżeli ten 18-latek nie potrafi oderwać oczu od swojego smartfonka to potrzebuje dużą lalke dmuchaną.
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

Dzieci w tym wieku powinny się rozwijać.Bardzo fajne są gry planszowe rozwijające myślenie u dzieci

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Cytat Napisał Rufijok Zobacz post
    Ja wiem, jeżeli ten 18-latek nie potrafi oderwać oczu od swojego smartfonka to potrzebuje dużą lalke dmuchaną.
    Później jak lalka chora to z nią do wulkanizatora
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To niezwykłe, jak można kłamać, przyznając sobie rację.

Jean-Paul Sartre

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia