Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: diabetolog

diabetolog

Ponieważ rozpoznano u mnie cukrzycę ciążowa, czy jest szansa dostać się do jakiegoś diabetologa na nfz w możliwie krótkim terminie? Polecacie jakiegoś dobrego diabetologa?

Głównie wieś
    Wpisów
    131
    Przychodzi mi do głowy tylko dr Walica. Przyjmuje w ubezpieczalni. Ma kontrakt z NFZetem, ale nie wiem jak z kolejkami do niego. Musiałabyś zadzwonić i zapytać.
    Nigdy nie prowadź dyskusji z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem...

Cytat Napisał zzzuzka Zobacz post
    Ponieważ rozpoznano u mnie cukrzycę ciążowa, czy jest szansa dostać się do jakiegoś diabetologa na nfz w możliwie krótkim terminie? Polecacie jakiegoś dobrego diabetologa?
    Też miałam cukrzyce ciążowąi chodziłam do poradni diabetologicznej przy szpitalu...krótko czekałam na termin i lekarka nawet miła.. tutaj masz linka do poradni http://www.szpitalslaski.pl/index.ph...iabetologiczna

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Mogę Ci dać przepis na cukier domowy dla cukrzyków -
    wziąć 750 g cukru pudru, dodać 200 ml przegotowanej, schłodzonej wody i 200 ml miodu, zamieszać. Przechowywać w zamkniętym naczyniu. Następnie mieszać przez 8 dni drewnianą łyżką, 3 razy dziennie.

W wyniku tego sacharoza cukru rozszczepia się na fruktozę i glukozę, które wchodzą w reakcje bez żadnych strat energii.
    Myślę że ten przepis też Ci się przyda.
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dzięki za pomoc. Znalazłam w Ustroniu diabetologa, bo tam najbliżej, byłam dziś po glukometr i wytyczne do diety. Teraz tylko pomiary, a za 2 tygodnie wizyta już ze wstępnymi pomiarami. Ciekawe czy dieta wystarczy? Jestem optymistką i wierzę, że insulina będzie niepotrzebna.

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Cytat Napisał zzzuzka Zobacz post
    Dzięki za pomoc. Znalazłam w Ustroniu diabetologa, bo tam najbliżej, byłam dziś po glukometr i wytyczne do diety. Teraz tylko pomiary, a za 2 tygodnie wizyta już ze wstępnymi pomiarami. Ciekawe czy dieta wystarczy? Jestem optymistką i wierzę, że insulina będzie niepotrzebna.
    Insulina to przy wysokim cukrze, chyba nie nie uśpiłaś trzustki
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Uprawnienia