Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 3 z 14 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 138

Temat: wszechświat, kosmos ...ma koniec?

Skoczów
    Wpisów
    18
    Można się zastanawiać również, czy jeśli mamy coś nad sobą (nad głową) to i mamy coś pod?
    A co jeśli jesteśmy jakąś cząstką jakiego mionu jakiegoś atomu w jakimś ziarenku piasku na jakiejś pustyni w mega wyższym wymiarze?
    ...to może i my w sobie mamy setki podobnych wszechświatów i galaktyk, a może nawet przez nie widzimy (np. szkło ), a ich nie widzimy?
    I tu chyba kłania się "przetrącona" ósemka, czyli nieskończoność; zarówno w górę jak i w dół, a my tylko żyjemy na którymś z poziomów

...<myśli>

to trochę trwa... popatrzcie

krilady.
    Guest
    no no, ciekawe... ale też trochę przerażające...
    .....a my tu, na swoim, małym poletku....

Cieszyn albo nie
    Wpisów
    5
    myślę i myślę i wmyśliłemtaką głupotę:miesiąc się kończy,życie się kończy,wypłata.deszcz,słoneczna pogoda.To może wszechświat jest jednak ograniczony tak jak autor tego postu

te planety które tu zostały pokazane to w większości planety gazowe czyli kule gazu przez które można przelecieć na wylot,nas (ludzi) interesują raczej planety które mają skorupę jak ziemia i na których można wylądować a tych w zasięgu człowieka jest niewiele,a raczej tylko jedna czyli mars,bo na wenus już nie da rady (temperatura kilkaset stopni C) a na merkurym to juz w ogóle fantazja.Mnie raczej intryguje co innego a mianowicie czarne dziury.....a raczej to co kryje się za nimi

---------- Post dodany o 20:53 ---------- Poprzedni post dodany o 20:51 ----------

Gdyby przekroczył prędkość światła, "czas" zacząłby się cofać?

Pomijam kwestię prędkości percepcji ludzkiego oka.

Mam rację?

To jest z teorii względności czy jakiejś innej?
    prędkość światła to największa prędkość jaką zna fizyka więc szybciej juz nie da się poruszać,po drugie wg einsteina do prędkości światła można rozpędzić tylko ciało o zerowej masie a my troszkę jednak ważymy..tyle zapamiętałem z fizyki

Skoczów
    Wpisów
    18
    Cytat Napisał sympatyczny Zobacz post
    To może wszechświat jest jednak ograniczony tak jak autor tego postu
    ...to do mnie?
    bo robisz się niesympatyczny i w razie czego to nie myśl za wiele, bo to jest post dla myślących nie tylko o wypłacie i pogodzie

Cytat Napisał tomi71 Zobacz post
    ...to do mnie?
    bo robisz się niesympatyczny i w razie czego to nie myśl za wiele, bo to jest post dla myślących nie tylko o wypłacie i pogodzie
    sympatyczny miał siebie na myśli...........

Cieszyn albo nie
    Wpisów
    5
    Cytat Napisał sympatyczny Zobacz post
    myślę i myślę i wmyśliłemtaką głupotę:miesiąc się kończy,życie się kończy,wypłata.deszcz,słoneczna pogoda.To może wszechświat jest jednak ograniczony tak jak autor tego postu
    Tak miałem na myśli siebie.Napisałem autor tego postu nie tematu.Bo temat jest ciekawy.

Jestem czasem trochę ograniczony lubię pośmiać się z siebie zrobić z siebie głupka i mam poczucie humoru.
    Tomi to nie jest o Tobie
    Ostatnio edytowane przez sympatyczny ; 22-07-2011 o 06:58

Skoczów
    Wpisów
    18
    ...oj to wybaczcie ...zakręciłem się z rana.

Cieszyn albo nie
    Wpisów
    5
    Cytat Napisał joje@ Zobacz post
    sympatyczny miał siebie na myśli...........
    Dziękuję @ za obronę

Uprawnienia