Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Temat: Poczta w Goleszowie

Głównie wieś
    Wpisów
    131

Poczta w Goleszowie

Powiedzcie moi drodzy, czy dociera do Was listonosz z poleconymi czy musicie się sam fatygować na pocztę?
    Bo mi się to w tym tygodniu zdarzyło dwa razy, a w skrzynce awizo nawet nie było
    Jakaś zmiana listonoszy była? Bo wcześniej to się nie zdarzało, listonosz do domu dojeżdżał a teraz jak bym się sama nie zorientowała, że coś długo przesyłka idzie to by pewnie do nadawcy wracało wszystko
    Nigdy nie prowadź dyskusji z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem...

Hmmm...jaka płaca taka praca, pewnie dostaje większość śmieciówke z najniższą krajową to sie nie fatygują i zostawiają awizo

Głównie wieś
    Wpisów
    131
    Właśnie dowcip w tym, że nie zostawiają awizo. Przynajmniej ja nie znalazłam. Jak widać nawet tego im się nie chce
    Nigdy nie prowadź dyskusji z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem...

Istnieje taka możliwość, że podpisujesz oświadczenie (u listonosza), by wszelkie listy polecone mógł doręczyciel pozostawiać w twojej skrzynce bez potwierdzenia (podpisu). Wyjątek stanowią pisma z sądu itp. Ja od wielu lat z tej formy korzystam i nie muszę za każdym razem , w razie mojej nieobecności biegać na pocztę po odbiór listu.
    Ostatnio edytowane przez Ki-koker ; 21-11-2015 o 20:26

Kajów koło Gdziejowa
    Cytat Napisał Ki-koker Zobacz post
    Istnieje taka możliwość, że podpisujesz oświadczenie (u listonosza), by wszelkie listy polecone mógł doręczyciel pozostawiać w twojej skrzynce bez potwierdzenia (podpisu).
    Jest taka możliwość, ale w krajach wysokorozwiniętych a nie w Polsze, nie w kraju w którym nawet po 25 latach wolności rządzącym demokracja przeszkadza.
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

Raz mi sie zdarzyło że korespondencja z sądu nie doszła

Cytat Napisał Rufijok Zobacz post
    Jest taka możliwość, ale w krajach wysokorozwiniętych a nie w Polsze, nie w kraju w którym nawet po 25 latach wolności rządzącym demokracja przeszkadza.
    Ciężko mi pojąć twoja negacje. Jeśli Ki kokier pisze że istnieje taka mozliwość to dlaczego ty negujesz? Napisał jeśli dobrze zrozumiałam, że: Istnieje taka możliwość, że podpisujesz oświadczenie (u listonosza), by wszelkie listy polecone mógł doręczyciel pozostawiać w twojej skrzynce bez potwierdzenia (podpisu) a potem: Ja od wielu lat z tej formy korzystam ,to znaczy według ciebie że on mieszka w kraju wysokorozwiniętym tzn. nie w Polsce?
    Wydaje mi się ze szukasz zaczepki. Bardzo głupio postepujesz.
    Ostatnio edytowane przez ibis ; 21-11-2015 o 22:10

Głównie wieś
    Wpisów
    131
    Cytat Napisał ibis Zobacz post

Wydaje mi się ze szukasz zaczepki. Bardzo głupio postepujesz.
    Bo on w każdym temacie musi pospamować

- - - Dopisano - - -

Cytat Napisał Ki-koker Zobacz post
    Istnieje taka możliwość, że podpisujesz oświadczenie (u listonosza), by wszelkie listy polecone mógł doręczyciel pozostawiać w twojej skrzynce bez potwierdzenia (podpisu). Wyjątek stanowią pisma z sądu itp. Ja od wielu lat z tej formy korzystam i nie muszę za każdym razem , w razie mojej nieobecności biegać na pocztę po odbiór listu.
    OK, chętnie to zrobię, tylko powiedz mi jak mam się z listonoszem skontaktować?
    Do domu nie dociera, a na poczcie nie chcą mi dać do niego namiarów

Cytat Napisał arnika Zobacz post
    Do domu nie dociera, a na poczcie nie chcą mi dać do niego namiarów
    Ja go dorwałam na poczcie w godzinach porannych jak ładował swoją torbę to znaczy w godz. 7-9. Sądzę - chodź tego nie sprawdziłam- że taką deklaracje mozesz złożyć w swoim urzedzie pocztowym t.zn. w okienku. Nie musisz bezposrednio u listonosza. Oni mu tą dyspozycje przekażą.

- - - Dopisano - - -

Znalazłam na necie taka informację:

Listonosz zawsze może zostawić list polecony w skrzynce adresata, jeśli ten wcześniej wyrazi taką wolę w pisemnym oświadczeniu złożonym w placówce operatora pocztowego. By to załatwić, wystarczy pojawić się na poczcie z dokumentem tożsamości

- - - Dopisano - - -

Znalazłam na necie taka informację:

Listonosz zawsze może zostawić list polecony w skrzynce adresata, jeśli ten wcześniej wyrazi taką wolę w pisemnym oświadczeniu złożonym w placówce operatora pocztowego. By to załatwić, wystarczy pojawić się na poczcie z dokumentem tożsamości[/QUOTE]

Wegług tego oświadczenia nie trzeba być mieszkancem kraju wysokorozwinietego.
    Ostatnio edytowane przez ibis ; 21-11-2015 o 23:13

Kajów koło Gdziejowa
    Cytat Napisał ibis Zobacz post
    Jeśli Ki kokier pisze że istnieje taka mozliwość to dlaczego ty negujesz?
    Widzę że Ki-Koker jest dla ciebie jakimś bogiem, zapewne jak kikuś napisze że białe jest czarne to dla ciebie tak będzie a dla mnie nie

Wracając do tematu, znam trochę polską pocztę i widząc zaangażowanie pracowników śmiem wątpić, że się to uda, jest dokładnie tak jak naliks napisał - jaka płaca taka praca.
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

Uprawnienia