Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 58

Temat: usunięte z "Sferanet - instalacja światłowodowa (lub jej brak) na Bobrku"

usunięte z "Sferanet - instalacja światłowodowa (lub jej brak) na Bobrku"

Mówimy o domu kolego. Są ludzie którzy pracują m.in. w domu a internet może być jednym z narzędzi pracy. Sprowadziłeś wątek jak zwykle do szczakania nie na temat tylko punktujesz ludzi za to, że z nieznanych i niezrozumiałcych Tobie powodów (lub klasycznie z zawiści) mogą chcieć internet o jakim Tobie się nie śniło. Jedni bo mogą, lub potrzebują, inni bo ich stać, jeszcze inni z przyczyn technicznych. Nie Twoja sprawa po prostu, ciesz się tym co masz, pozwól innym żyć po swojemu jak długo Cię nie krzywdzą.
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

twojej wyobraźni
    Wpisów
    2
    Zdaje się, że Ty jako pierwszy zapytałeś autora tematu po co mu światłowód skoro i tak nie będzie wykorzystywał tak szybkiego łącza. Nie pojmuję o co teraz spinasz poślady? baba Ci w nocy nie dała?

- - - Dopisano - - -

Kup se Dyszol tę maść na ból dupy, naprawdę Ci pomoże
    Ostatnio edytowane przez Nie bój żaby ; 21-11-2015 o 15:17
    Błogosławieni ci, którzy się gubią, albowiem to oni wyznaczają nowe drogi.

Cytat Napisał Nie bój żaby Zobacz post
    Zdaje się, że Ty jako pierwszy zapytałeś autora tematu po co mu światłowód skoro i tak nie będzie wykorzystywał tak szybkiego łącza. Nie pojmuję o co teraz spinasz poślady? baba Ci w nocy nie dała?
    Zapytałem po co mu światłowód skoro sferanet nie oferuje więcej niż 100mbps które spokojnie obsłuży skrętka, pisdeczko. Znów nie zrozumiałeś o czym mowa.
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

twojej wyobraźni
    Wpisów
    2
    Cytat Napisał dyszol Zobacz post
    Zapytałem po co mu światłowód skoro sferanet nie oferuje więcej niż 100mbps które spokojnie obsłuży skrętka, pisdeczko.
    No to ja Ci odpowiem twoimi słowami gogusiu

Sprowadziłeś wątek jak zwykle do szczakania nie na temat tylko czepiasz się ludzi za to, że z nieznanych i niezrozumiałcych Tobie powodów (lub klasycznie z zawiści) mogą chcieć instalacji o jakiej Tobie się nie śniło. Jedni bo mogą, lub potrzebują, inni bo ich stać, jeszcze inni z przyczyn technicznych. Nie Twoja sprawa po prostu, ciesz się tym co masz, pozwól innym żyć po swojemu jak długo Cię nie krzywdzą.
    Ostatnio edytowane przez Nie bój żaby ; 21-11-2015 o 17:42

Kajów koło Gdziejowa
    baba Ci w nocy nie dała?
    Marzysz o tym , żeby się tobie coś takiego przytrafiło , a tak to tylko marzenie.

Sprowadziłeś wątek jak zwykle do szczakania
    Miszczu a co to jest szczakanie?
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

O m f g

twojej wyobraźni
    Wpisów
    2
    Cytat Napisał Rufijok Zobacz post
    Marzysz o tym , żeby się tobie coś takiego przytrafiło , a tak to tylko marzenie.
    Czytałem to już dziesiątki razy Nie stać cię na coś bardziej inteligentnego? Od miesięcy powtarzasz te same prymitywne teksty, jeżeli nie masz nic mądrego do napisania, to nie pisz.
    Ostatnio edytowane przez Nie bój żaby ; 22-11-2015 o 03:02

Kajów koło Gdziejowa
    Nie stać cię na coś bardziej inteligentnego? Od miesięcy powtarzasz te same prymitywne teksty, jeżeli nie masz nic mądrego do napisania, to nie pisz.
    Czytałem to już setki razy , nie masz nic mądrzejszego do napisania ?

twojej wyobraźni
    Wpisów
    2
    Cytat Napisał Rufijok Zobacz post
    Czytałem to już setki razy , nie masz nic mądrzejszego do napisania ?
    Pisząc o czymś bardziej inteligentnym liczyłem, że napiszesz coś od siebie, a tymczasem ty zerżnąłeś ode mnie.

- - - Dopisano - - -

Tylko na tyle cię stać?
    Ostatnio edytowane przez Nie bój żaby ; 22-11-2015 o 10:11

Kajów koło Gdziejowa
    Nie moge ci mądrzej napisać bo nie zrozumiesz

Uprawnienia