Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 58

Temat: usunięte z "Sferanet - instalacja światłowodowa (lub jej brak) na Bobrku"

Cytat Napisał Nie bój żaby Zobacz post
    Sprowadziłeś wątek jak zwykle do szczakania nie na temat tylko czepiasz się ludzi za to, że z nieznanych i niezrozumiałcych Tobie powodów (lub klasycznie z zawiści) mogą chcieć instalacji o jakiej Tobie się nie śniło. Jedni bo mogą, lub potrzebują, inni bo ich stać, jeszcze inni z przyczyn technicznych. Nie Twoja sprawa po prostu, ciesz się tym co masz, pozwól innym żyć po swojemu jak długo Cię nie krzywdzą.
    Skąd wniosek że nie mam? Gdzie ja się czepiam?

Pisząc o czymś bardziej inteligentnym liczyłem, że napiszesz coś od siebie, a tymczasem ty zerżnąłeś ode mnie.

- - - Dopisano - - -

Tylko na tyle cię stać?
    Nie dość że nie kumasz o co biegnie w temacie (dlaczego światłowód do samego mieszkania nie jest potrzebny) albo nie doczytałeś w wiki, to jeszcze jak głupia pipka robisz to samo co zarzucasz innym, z tą różnicą, że kolega wyżej napisał to pewnie świadomie z przekorą żebyś zaczął się gorączkować i dałeś się złapać jak mała dziewczynka. Zresztą mnie ten Twój dziwny światek nie interesuje ale kurde, jest z Ciebie kawał jdiooty, bez kitu. Zrób sobie nowe konto.
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

twojej wyobraźni
    Wpisów
    2
    Cytat Napisał dyszol Zobacz post
    Skąd wniosek że nie mam? Gdzie ja się czepiam?
    Równie dobrze ja mogę o to zapytać. Zacytowałem bowiem twój post skierowany do mnie.

Nie dość że nie kumasz o co biegnie w temacie (dlaczego światłowód do samego mieszkania nie jest potrzebny)
    Nie jest mu potrzebny bo i tak nie będzie w pełni wykorzystywał jego możliwości i bez znaczenia jest, czy z przyczyn technicznych, czy dlatego, że nie potrzebuje tak szybkiego łącza. Wqrwił żeś się, bo chciałeś mi dopierniczyć, ale twoja argumentacja ni kupy, ni doopy się nie trzyma, wobec czego zacząłeś jechać epitetami jak rasowy ćwierćinteligent.

że kolega wyżej napisał to pewnie świadomie z przekorą żebyś zaczął się gorączkować i dałeś się złapać jak mała dziewczynka
    Wspomniany kolega wszystkie posty kierowane do mnie (i nie tylko do mnie) pisze w tym samym celu. Mam na to wyebane, nie mniej jednak czasem lubię wdać się z nim w polemikę i przypmnieć mu jakim jest półgłówkiem.

- - - Dopisano - - -

P.S. Nie właź temu koledze tak do doopy, bo kiedyś się to na Tobie zemści
    Ostatnio edytowane przez Nie bój żaby ; 22-11-2015 o 17:26
    Błogosławieni ci, którzy się gubią, albowiem to oni wyznaczają nowe drogi.

Kajów koło Gdziejowa
    Kolego, zmień rękę bo się powtarzasz, może ci to pomoże i wpadniesz na jakiś nowy pomysł , a jak chcesz zobaczyć to o czym piszesz to stań przed lustrem, tylko się nie wystrasz bo możesz się jeszcze zacząć jąkać.
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

twojej wyobraźni
    Wpisów
    2
    Cytat Napisał Rufijok Zobacz post
    a jak chcesz zobaczyć to o czym piszesz to stań przed lustrem
    Nie mam multimedialnego lustra, wobec czego nie zobaczę tam swoich postów

- - - Dopisano - - -

Skąd ty bierzesz takie teksty, wnuczek ci podpowiada?
    Ostatnio edytowane przez Nie bój żaby ; 22-11-2015 o 17:48

Kajów koło Gdziejowa
    Dobrze ci koleś radze zmień rękę i nie jedz tyle fazoli to nie bydziesz tak fanzolił
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

Równie dobrze ja mogę o to zapytać. Zacytowałem bowiem twój post skierowany do mnie.
    Nie możesz równie dobrze tylko nie odpowiadasz na pytanie.

Wqrwił żeś się, bo chciałeś mi dopierniczyć, ale twoja argumentacja ni kupy, ni doopy się nie trzyma, wobec czego zacząłeś jechać epitetami jak rasowy ćwierćinteligent.
    Która argumentacja kupy się nie trzyma? Gdzie się wkurwiłem?

Stary nie być baba i mów konkretnie co masz na myśli, nie oczekuj że będę się domyślał o co Ci biega, nie jestem Twoim chłopakiem.

Wspomniany kolega wszystkie posty kierowane do mnie (i nie tylko do mnie) pisze w tym samym celu. Mam na to wyebane, nie mniej jednak czasem lubię wdać się z nim w polemikę i przypmnieć mu jakim jest półgłówkiem.
    Nie wygląda żebyś miał ale generalnie to tak subiektywnie podpowiem Ci, że sam zachowujesz się jak półgłówek w tych swoich gorączkach.
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

twojej wyobraźni
    Wpisów
    2
    ale generalnie to tak subiektywnie podpowiem Ci, że sam zachowujesz się jak półgłówek w tych swoich gorączkach.
    O czym Ty w ogóle pierdzielisz Najpierw zaczynasz dyskusję ze mną, a potem spinasz poślady, wyzywasz mnie nie wiadomo dlaczego, zarzucasz mi, że czegoś nie mam i komuś zazdroszczę. Idź się chłopie leczyć jeżeli nie potrafisz normalnie rozmawiać Rozumiem, że coś Ci poszło nie tak, baba kopnęła cię w tyłek, albo coś i targają tobą frustracje, ale jak nie możesz sobie z tym poradzić to idź do specjalisty, a nie wyżywaj się na innych.

- - - Dopisano - - -

Dokładnie tak samo dopierdzieliłeś się do Krzaczka, bo ci się jej awatar nie spodobał...

- - - Dopisano - - -

Stary nie być baba
    Jak na razie to Ty zachowujesz się jakbyś miał okres.
    Ostatnio edytowane przez Nie bój żaby ; 22-11-2015 o 21:32

Zapytałeś, grzecznie odpowiedziałem a Ty zacząłeś próbować kwestionować moje potrzeby w zakresie internetu. Żebyś miał szansę zrozumieć, wyoślę Ci to po kolei:

Leci sobie gadka na temat skrętki i światłowodu. Nagle wpada żaba z zamiarem rozwiązania tajemnicy kosmosu.

żaba:
    Pytanie tylko po jaką cholerę komuś w domu taki szybki internet?

dyszol:
    Do przesyłu duzej ilosci danych?

żaba:
    [Od tego właśnie momentu zacząłeś w swoim kretyńskim stylu dowodzić, że wcale taki internet nie jest potrzebny w domu i że to co mówię nie ma sensu. ]
    No to pochwal się dyszolu cóż to za pliki przesyłasz, że potrzeba Ci aż tak szybkiego łącza. Utrzymujesz w domu jakiś tajny serwer NASA?

dyszol:
    Nie mam w zwyczaju się chwalić. Jeśli mam dostarczyć plik który waży 2, 5 czy 10gb to wybieram szybki internet zamiast jeździć z dyskiem albo tracić czas na wolnym łączu. To samo dotyczy jego ściągnięcia.

żaba:
    [dalej z uporem maniaka drążysz żeby udowodnić, że w domu szybki net niepotrzebny]
    Ale prywatnie takie pliki wysyłasz, czy w firmie?

dyszol:
    [tutaj odnoszę się bezpośrednio do Twojego durnego śledztwa]
    Mówimy o domu kolego. Są ludzie którzy pracują m.in. w domu a internet może być jednym z narzędzi pracy. Sprowadziłeś wątek jak zwykle do szczakania nie na temat tylko punktujesz ludzi za to, że z nieznanych i niezrozumiałcych Tobie powodów (lub klasycznie z zawiści) mogą chcieć internet o jakim Tobie się nie śniło. Jedni bo mogą, lub potrzebują, inni bo ich stać, jeszcze inni z przyczyn technicznych. Nie Twoja sprawa po prostu, ciesz się tym co masz, pozwól innym żyć po swojemu jak długo Cię nie krzywdzą.

żaba:
    [tu okazuje się, że nie jarzysz totalnie o co chodzi w dyskusji o światłowodzie i skrętce - wyjaśniam, że rozmowa była o budowie sieci a nie motywach dlaczego komu potrzebny szybki net - i
    zaczynają się inwektywy pod moim adresem]
    Zdaje się, że Ty jako pierwszy zapytałeś autora tematu po co mu światłowód skoro i tak nie będzie wykorzystywał tak szybkiego łącza. Nie pojmuję o co teraz spinasz poślady? baba Ci w nocy nie dała?
    Kup se Dyszol tę maść na ból dupy, naprawdę Ci pomoże

No i dalej to już wiadomo, po staremu jak to z Tobą. Krisek musisz porzucić ton mędrca i przyjąć do wiadomości fakt, że bywasz tak samo tępy jak cała reszta. A jak już dojdzie do tego, że coś źle zrozumiałeś, to należy po męsku przyznać się do błędu zamiast rzucać bluzgami.

- - - Dopisano - - -

Dokładnie tak samo dopierdzieliłeś się do Krzaczka, bo ci się jej awatar nie spodobał...
    Znów błąd w założeniu, po prostu zadałem pytanie. Motywów nie znasz bo nie miałem okazji wyjaśnić. Jednak Ty wyznajesz argumentację pokroju "a u was biją murzynów", no i mamy to co mamy. Przypominam mój dopierdziel:
    "Czemu wszystko u Ciebie sprowadza się do dupaki? Teksty, avatar, jakieś dupy w stopce?"

- - - Dopisano - - -

Cytat Napisał Rufijok Zobacz post
    To samo dotyczy internetu mobilnego LTE , nie jest taki szybki jak go malują, wypisują 100/150 Mb/s a można się cieszyć jak się go w ogóle złapie i ma sie tych pare Mb, ale o dziwo mogę pochwalić Plusa bo na G3 mam rano i wieczorami nawet do 10 Mb, w przeciągu dnia jakieś 3-5 Mb a płace za LTE .
    Mam w playu pakiet neta i jak łapie lte to leci nawet koło 30mbps na komórce. Na przenośnym routerze z Playa latało nawet 50mbps downloadu i ponad 10mbps uploadu.

twojej wyobraźni
    Wpisów
    2
    Leci sobie gadka na temat skrętki i światłowodu. Nagle wpada żaba z zamiarem rozwiązania tajemnicy kosmosu.
    I zdaje się, że inni podzielili mój pogląd, dlaczego się do nich nie dopierdzieliłeś?

Najzwyczajniej szukasz zaczepki (bo to nie pierwsza taka akcja), daruj sobie. Nikt Ci nie każe czytać moich postów, a zwłaszcza dyskutować ze mną.

Znów błąd w założeniu, po prostu zadałem pytanie.
    Tak samo, jak ja w tym temacie, ktoś ci kazał na nie odpowiadać?

Zapytałeś, grzecznie odpowiedziałem a Ty zacząłeś próbować kwestionować moje potrzeby w zakresie internetu. Żebyś miał szansę zrozumieć, wyoślę Ci to po kolei:
    Skoro już wdałeś się w dyskusję ze mną, to zapytałem grzecznie w jakich okolicznościach wysyłasz tak duże pliki, prywatnie, czy służbowo, bo to, że Ty pracujesz w domu i potrzebujesz szybkiego internetu nie znaczy, że każdy tak ma.

- - - Dopisano - - -

A jak już dojdzie do tego, że coś źle zrozumiałeś, to należy po męsku przyznać się do błędu zamiast rzucać bluzgami.
    No to już jest szczyt bezczelności Policz sobie ile razy w tej sprzeczce użyłem w stosunku do Ciebie obraźliwego określenia, a ile razy Ty mnie obraziłeś?
    Ostatnio edytowane przez Nie bój żaby ; 22-11-2015 o 23:17

Uprawnienia